Demirtaş, Tekin ve Kantarcı’nın adaylığı netleşti

5 Ekim 2018 Cuma 13:31

 Demirtaş, Tekin ve Kantarcı’nın adaylığı netleşti

CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney Elmas TV’de Gazeteci Atilla Özksüz’ün il, ilçe ve belde belediye başkan adaylıkları ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Güney, Alaplı, Gülüç ve Çaycuma’da macera aramaya gerek olmadığını ve mevcut belediye başkanları ile yola devam edileceğini söyledi.

Ereğli Haber- Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, Elmas TV’de bu sabah Günün Manşetleri programına telefonla bağlanarak Gazeteci Atilla Öksüz'ün sorularını yanıtladı.
Güney’in Elmas TV’ye Alaplı, Gülüç ve Çaycuma belediye başkanlarının adaylıkları ile ilgili açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Öksüz’ün mevcut belediye başkanlarının adaylıkları ve özellikle Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ve Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile ilgili değerlendirmeleri şu şekilde; “Başarılı olan arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımız çalışmaları ile halkın teveccühünü almış. Gittiğimiz zaman oralarda belediye başkanlarımız hakkında halkımızdan güzel şeyler duyuyoruz. O noktada da zaten projemizi çıkarttık. Ona göre belirli noktalardaki belediye başkanlarımızla yola devam edeceğiz.

Atilla Öksüz: Hakkı bey bu bahsettiğiniz isimler Alaplı, Çaycuma ve Gülüç mü?
Hakkı Güney: Tabi tabii, o arkadaşlarımız çalışmaları ile halkın takdirini almış arkadaşlarımız. Bunun için macera aramamıza, düzen bozmamıza gerek yoktur.

Atilla Öksüz: O zaman CHP’nin buralarda adayları belli diyoruz biz…
Hakkı Güney: En noktayı genel merkezimizle görüşeceğiz. Şu andaki fikirlerimiz bunlar. Genel merkezle görüştükten sonra açıklıkla da söyleyebiliriz.

 

Güney, Ereğli'de adayın anket ve genel merkezin alacağı karara göre de ön seçim ile belirlenebileceğini ifade etti.

Yorumlar
 • imam emeklisi
  5 Ekim 2018 Cuma 21:48

  adam gibi adamlar helal olsun akplilergibi kendini beyenmişlik yok kendilerindr faruk alaplıdakinden bir şeyler öğrensin vekilken basının önünde hava atıyorsun diyordu başkana demekki adam gibi çalıştığından yola devam senin gibi otobüsden inip tekrar otoüse binmedi

Değişime Sizde Ortak Olun!

2 Ekim 2018 Salı 11:42

Değişime Sizde Ortak Olun!

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Erol Şahin Kimdir?

1966 Karadeniz Ereğli Doğumlu, evli ve iki çocuk babası olan Erol Şahin, İlk, Orta ve Lise öğrenimini Kdz. Ereğli'de tamamladıktan sonra 1987 yılında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 1990 yılından itibaren serbest mali müşavirlik ofisini açarak bağımsız çalışmaya başladı. 2006 yılında Yeminli Mali Müşavir Unvanını alarak halen mesleğine devam etmektedir. Bu esnada meslek odası disiplin kurulu üyeliği, mesleki derneklerde yöneticilik, Kayyumluk ve bilirkişi görevini ve aynı zamanda Yöntem Bağımsız Denetim ve Danışmanlık Anonim şirketi kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.
Erol Şahin'in Siyasi Geçmiş;
Şahin, 2001'de kurucu üyesi olduğu AK Partinin, 2 dönem ilçe başkanlığını yaptı.
Şahin’in İlçe Başkanlığı döneminde yaptığı icraatları görmek için videoyu izleyebilirsiniz: 

Etiketler:

EROL ŞAHİN , AK PARTİ , BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI , KDZ. EREĞLİ , YMM ,

Yorumlar
 • Galip Doğru
  6 Kasım 2018 Salı 14:38

  Dürüst ve enerjik olduğuna canı gönülden inanıyorum.Çok faydalı ve sosyal en önemlisi neticelendirene kadar iş takibi yapan bir kardeşimiz.

 • Vatandaş
  9 Ekim 2018 Salı 20:35

  Aday dediğin75den az60dan yukarı olmalı,

 • Vatandaş
  6 Ekim 2018 Cumartesi 21:17

  Benim adayım Uysal,

 • Vatandaş
  4 Ekim 2018 Perşembe 15:49

  Aday olursa kaybeder,74yaşındaki Posbıyık kazanır,

 • Timur
  3 Ekim 2018 Çarşamba 15:40

  Belediye başkanlığı için seçimlerde yaş olayını irdelemekte fayda var yaş en az 50 sınırı olması gerek fazla yaş uygun değıil ereğli ye genç dinamık aday lazım yaşı geçmişler uygun değil

 • Galip Doğru
  2 Ekim 2018 Salı 15:17

  BENİM ADAYIM BU GOCA YÜREKLİ İNSAN

74 yaşındaki Posbıyık aday adaylığını açıklıyor

1 Ekim 2018 Pazartesi 16:37

Ereğli Haber

74 yaşındaki Posbıyık aday adaylığını açıklıyor

İlk kez 1989 yılında belediye başkanlığına aday adayı olan 74 yaşındaki Eski Belediye Başkanlarından Halil Posbıyık, Çarşamba günü 7. kez aday adaylığını açıklayacak. 2014 seçimlerini kaybeden Posbıyık'ın CHP'den aday yapılmaması durumunda başka partiye gideceği konuşuluyor.

Kdz. Ereğli Belediyesi'nin eski başklanlarından 74 yaşındaki Halil Posbıyık, 7. kez aday adaylığını açıklamaya hazırlanıyor. 2004-2014 yılları arasında şehirde yaptığı kavgalar sonrası seçimleri kaybeden Posbıyık gazetecileri basın toplantısına davet etti. Posbıyık yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "3 Ekim 2018 Çarşamba Günü Saat 14:00’de Kdz.Ereğli CHP İlçe Başkanlığı binası önünde Kdz.Ereğli Belediye Başkanlığı Aday Adaylığımı açıklayacağım. Basın toplantısına katılımlarınız bana güç verecektir."

Yorumlar
 • Asım tahin
  8 Ekim 2018 Pazartesi 07:58

  Ereğlimize faydalı Olacak kişilerin bu olaya tatbik olmaları koltuğu boşuna işgal edecek zamanın kesinlikle olmadığıdır başkanlıkta yaş kotu uygulanmalı yaşı ilerlemiş olanlara bu olaydan kesinlikle uzak durmalıdır

 • Vatandaş
  7 Ekim 2018 Pazar 19:28

  74yaş bakımlı insan için en tecrübeli verimli yaştır.

Köylüleri destek verdi, Çivici kayıtsız kalmadı…

15 Eylül 2018 Cumartesi 16:00

Köylüleri destek verdi, Çivici kayıtsız kalmadı…

‘Yeni bir Ereğli’ sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Erol Çivici, kendisine verilen destek için herkese teşekkür etti.

Ereğli’nin hak ettiği yerlerde olması gerektiğini dile getiren Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Erol Çivici, belediye meclisindeki siyasi deneyimini, iş tecrübesini belediye başkanı olarak değerlendirmek istediğini ifade etti. Çivici doğup büyüdüğü Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü sakinlerinin yer aldığı sosyal medya hesabından şu mesajı verdi: “Hasbeyler Köyü’nün bir evladı olarak, doğduğumuz, yaşadığımız, çocuklarımıza miras bırakacağımız, göz bebeğimiz Karadeniz Ereğli’mizin Belediye Başkanı olmak üzere bir yola çıktım.
Karadeniz Ereğli’de keyifle yaşayan ve yaşamaktan gurur duyan bir fert olarak, şehrimizin hak ettiği gelişmeyi sağlayamadığını, Ereğli adına sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan yapılması gerekenlerin yapılmadığını sizler de benim gibi görüyorsunuz.
Bu güne kadar üç dönem Karadeniz Ereğli Belediyesi Meclis Üyeliği yaptığım süreçteki siyasi tecrübelerimi, Karadeniz Ereğli Belediyesi ve ilçemiz ile ilgili deneyimlerimi, 25 yılı geçen iş hayatı ve profesyonel yönetim ile ilgili birikimlerimi, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı olarak, Ereğli adına değerlendirmek istiyorum.
“YENİ EREĞLİ’Yİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ…”
Ben, bütün bu işleri başarmak için, YENİ BİR EREĞLİ için, şimdiden iyi bir ekip ve çok yoğun bir destek ile çalışmalara başladım.
Bu aşamada; köyümüzün, büyüklerimin, akrabalarımın, dostlarımın, arkadaşlarımın, kardeşlerimin desteklerini ve dualarını bekliyorum.

Sağlık, bereket ve mutluluk üzerinize olsun” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar
 • Yahya
  8 Ekim 2018 Pazartesi 07:46

  Ereğli ye faydası olacak bir şeyler Katacak koltuğu boşuna işgal etmeyen kişilerin gelmesi daha doğru olacaktır

 • EREGLİLİ
  15 Eylül 2018 Cumartesi 18:03

  SİZİ CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ

FETÖ operasyonu... 2'si kadın 7 gözaltı...

14 Eylül 2018 Cuma 14:56

FETÖ operasyonu... 2'si kadın 7 gözaltı...

Zonguldak’ta, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, aralarında 'mahrem imamlar' ile 'örgüt ablası'nın bulunduğu, 2'si kadın 7 kişi gözaltına alındı.

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ/PDY'nin 'Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki (TSK) yapılanmasına yönelik başlatılan soruşturma kapsamında, 'ardışık arama' ve 'kripto şifreleme' yöntemlerini kullanan 9 şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı. İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından sabah saatlerinde eş zamanlı operasyonlar düzenledi. Zonguldak, Ereğli ve Alaplı ilçelerinde düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda; aralarında örgütün 'askerlerden sorumlu imamları' ve 'asker eşlerinden sorumlu ablası'nın da olduğu öğretmen, sağlık çalışanı, astsubay, kara harp okulu eski öğrencisi ve Kur'an kursu eğitmeni oldukları öğrenilen U.Y., F.Ç., S.K., L.G., S.Y., A.K. ve A.Y. gözaltına alındı. Şüphelilerin ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda bilgisayar ve belgelere de el koyuldu. Gözaltına alınan 2'si kadın 7 kişi, emniyete götürüldü.

Yorumlar