65 yaş üstünden otobüs ücreti alınmasına açıklama

3 Eylül 2021 Cuma 11:12

65 yaş üstünden otobüs ücreti alınmasına açıklama

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, son günlerde gündemde olan 65 yaş üstü vatandaşlardan otobüs ücreti alınması konusunda açıklama yaptı. Başkan Posbıyık, “Konunun muhatabı tamamen Kaymakamlık” dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi Eylül Ayı 2. Oturumu Belediye Başkanı Halil Posbıyık başkanlığında tamamlandı. Başkan Posbıyık gündem dışı konuşmasında, 65 yaş üstü vatandaşların otobüs ücreti vermesi ve Acheron Vadisi’ndeki kazı çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Posbıyık açıklamasında şunları söyledi:

"MÜRACAAT YERİ KAYMAKAMLIKTIR"

“Son günlerde çok gündemde olan bir konu, 65 yaş üstü vatandaşlardan otobüslerde ücret istendiği söylentisi. Bu söylenti ile sorumluluk genellikle belediyeye atılmak isteniyor. Bizimle hiçbir alakası yoktur. Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi… Sadece Ereğli’de değil Türkiye’nin her tarafında devlet tarafından karar alınmış, 65 yaş üstü için ücretsiz binilmesiyle ilgili. Vatandaşlarımızdan eğer para isteniyorsa müracaat yeri Kaymakamlıktır. Konunun belediyeyle ilgisi yoktur. Kaymakamlığın da buna göre gerekli uyarıyı veya cezayı vermesi lazım. Kamuoyunda belediyeyle ilgiliymiş gibi yanlış bir söylenti var. 65 yaş üstü vatandaşlardan para istendiğinde bunun muhatabı tamamen Kaymakamlıktır.”

“ACHERON VADİSİ ÇALIŞMALARI YAPILIYOR”

“Acheron Vadisi’nde çalışmalara başlandı. 110 dönüm yer var. Bundan evvelki yerler dönemin Milletvekili Fazlı Erdoğan ile el ele verilerek Demiryolları’ndan Hazine’ye aktarımı sağlandı, biz de planlamasını yaptık. Büyük bölümünü okullar alanı olarak kurtarmıştık. Çok yararlı bir çalışmaydı. Fazlı Erdoğan’ın da çok büyük katkısı oldu. Kendisini şükranla anıyorum buradan. Aşağıda kalan 110 dönümlük yerin altında tarihi zenginlikler var diye herhangi bir işlem yaptırmıyorlar. Biz 2014’ten önce kazı çalışması başlatmıştık. Seçimi kaybedince bunlar yarıda kaldı. Şimdi Kaymakamlığın öncülüğünde burada yeniden bir birliktelik kuruldu. Hocalar görevlendirildi. Yemeklerini biz veriyoruz. Ulaşımlarını sağlıyoruz. Kaymakam bey yöremizdeki firmalardan bir takım katkılar aldı. Çok önemli bir konu bu, çünkü buranın 5-10 dönümünde tarihi eser çıkarsa çıkacak. Geri kalan 80-90 dönüm tekrar kullanıma açılacak. Bu çalışmada Kaymakamlığın öncülüğünde, Demir-Çelik Fabrikası, Tat Metal, Çınar ve TSO da var…” 

 

Etiketler:

zonguldak , kdzeregli haber , eregli belediyesi , halil posbıyık , otobüs

Yorumlar
 • Yolcu
  18 Eylül 2021 Cumartesi 16:09

  Enbuyuk hata belediyede eğer bu sorunu cozemiyosa bütük şehirler gibi resmi halk otobüsleri koyacak bu konuyu illaki bakanligimi taşıyalım VE NORMALDE HALK OTOBUSLERI ZONGULDAK TAN KALKIP ALAPLI YA YARIM SAAT TE BI ATAC KALDIRMASI GEREK HALKI DAHA RAHAT SEYHAT ETMESI GUZEL OLUCAK ÇOK YAKINDA BUKONUDA CALISMA YAPILACAK

 • Mustafa TEKEL
  4 Eylül 2021 Cumartesi 12:52

  65 Yaş üstüne eskisi gibi belediye Halk otobüslerinde ücretsiz binme hakkı tanınmasında başkanımızın da yardımcı olmasını arzederiz saygılar

Zabıta’nın 195. yılı kutlanıyor

2 Eylül 2021 Perşembe 16:36

Zabıta’nın 195. yılı kutlanıyor

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 195’inci yılında Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı’nda tören düzenlendi.

1-7 Eylül Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 195. yıldönümü ve Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında Belediye Zabıta Müdürlüğü Atatürk Anıtı’na çelenk sundu, saygı duruşunda bulundu.

Anıt önündeki törene Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Selma Açıkgöz, Haluk Okur, M.Tayyar Mendeş, Atilla Bulak ve Oğuz Cömert ile daire müdürleri belediye meclis üyeleri ve zabıta personeli katıldı.

Zabıta Müdürü Halit Aydın’ın Ereğli Belediyesi çelengini anıta sunmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı söylendi.

Aydın, “Kentsel gelişime önemli katkı sağlıyor”

Zabıta Müdürü Halit Aydın, törende yaptığı konuşmada, 195’inci yaşını kutlayan Zabıta Teşkilatı’nın temellerinin 1826 yılında Osmanlı Dönemi İhtisap Nazırlığına dayandığını belirtti.

Kurulduğu günden bu güne kadar çeşitli isimlerle adlandırılan bu teşkilatın, önceleri vergi toplayan, çarşı ve pazarların düzenine bakmakla görevli “Muhtesip” olarak anıldığını, Türkiye Cumhuriyeti’nin modern anlayışında Zabıta teşkilatı olarak çalıştığını ifade eden Aydın şunları söyledi:

“Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile birimler dahilinde Kaçak Yapı ve Çevre Denetim Ekibi, İşyeri Denetim Ekibi, Seyyar ve İşgal Ekibi, Pazaryeri Ekibi ve Nöbetçi Ekip olarak 7 gün 24 saat çalışan Zabıta Müdürlüğümüz vatandaşlarımızın sağlıklı, huzurlu ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir.

Uygulama ve denetimlerde vatandaşlarımızın esenliği için güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam alanı hazırlayan Zabıtamız kentsel gelişimimize de önemli katkı sağlamaktadır. Şehir hayatındaki düzenin sağlanabilmesi için Ölçü ve Tartı, Güvenlik ve Asayiş, Denetim ve Kontrol mekanizmalarından taviz verilmemesi gerekmektedir.

Tüm bu görevleri yerine getirirken, Belediyemizin gülen yüzü, gören gözü, işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız aynı zamanda Belediyemiz ile esnaf ve vatandaş arasında köprü vazifesi görmektedir. Zabıta Müdürlüğümüz bütün personeli ile halkımızın yanında ve yakınındadır.

İnsan hak ve hukukuna saygılı, gülen bir yüzle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önceden tedbir almakta olan, İdari yaptırım ve ceza son tercih olarak kabul edilerek, ceza yazan değil ikna eden ve vatandaşımızı memnun bir şekilde kurallara uymaya yönlendiren bir teşkilat olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Tüm dünyayı etkisi altına olan Covid-19 salgını ile mücadelede Zabıta Müdürlüğümüz 7/24 halkımızın hizmetinde olmuş ve olmaya devam etmektedir.

Kdz. Ereğli’deki vatandaşlarımızın sağlıklı, rahat ve huzurlu bir yaşam sürmesi için kanun, tüzük ve yönetmeliklerin bize vermiş olduğu yetkiler çerçevesinde görevimizi yapma azmi ve kararlılığı içerisindeyiz.

Bu çalışmalarımızda Teşkilatımıza her türlü desteği veren Sayın Belediye Başkanımız Halil Posbıyık’a şahsım ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum. Zabıta Teşkilatımızın kuruluşunun 195. yılında çalışma arkadaşlarımın ve ülkemizin dört bir yanında diğer kolluk kuvvetleri ile birlikte vatandaşlarımızın huzur, güvenlik ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde yerine getirmeye çalışan bütün meslektaşlarımın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Bizleri bu anlamı günümüzde yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize de saygılarımı arz ediyorum.”

Tören, günün anısına zabıta personeli ve davetlilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

Etiketler:

zonguldak , kdzeregli haber , zabıta

Yorumlar

Önerge reddedildi... Meclisten tüm detaylar

1 Eylül 2021 Çarşamba 20:06

Önerge reddedildi... Meclisten tüm detaylar

Zonguldak Valiliği’nden Karadeniz Ereğli Belediyesi’ne gönderilen ve Ereğli’de yapılması planlanan kent meydanının bir bölümünde camii yapılmasını öneren yazının Ereğli Belediye Meclisi’nde görüşülmesi önerisinin gündeme alınması reddedildi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Eylül ayı Meclis toplantısında gündeme ilişkin açıklamalar yaptı. 200 çocuğun sünnet ettirildiğini ve Cumartesi günü için sünnet şöleni düzenlendiğini söyleyen Posbıyık, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına kırtasiye yardımı yapılacağını açıkladı. Kültür Sanat Merkezi ihalesinin yenileneceği bilgisini veren Posbıyık, kent kart uygulaması için bir çalışma yapılacağını da anlattı.

Gündemde yer alan maddelerin okunmasının ardından, Belediye Meclisi AK Parti Grubu Sözcüsü Numan Korkmaz tarafından ilçede yapılması planlanan camii konusunda önerge verildi. 

Konuyla ilgili Meclise bilgi veren Posbıyık, camii konusunda Mahkeme kararı olduğunu söyledi. Başkan Posbıyık, “CHP İlçe Örgütü’nün Kent Meydanına cami yapılamayacağı yolundaki başvurusu üzerine alınmış bir mahkeme kararı var. Burada cami yapılamayacağı yolunda mahkeme kararı alınmıştır, Valimize bahsettik. Camii yapılamayacağını bilir kişi raporunu söyledik. Kent Meydanına 3-5 gün içerisinde başlanıyor dedik. Ben gerekli cevabı Belediye Başkanı olarak Valimize sundum. Belediye Başkanı olarak toplantı yaptık. Daveti organize eden Vali. O gün en çok konuşulan konu cami. Bir tek cami konusunda bahsettik. Ev sahibi ben olduğum halde, Ereğli’nin menfaatleri içerisinde hiçbir konuya girilmedi. Sadece cami şuraya yapılsın, buraya yapılsın diye konuştuk. Kent meydanı yapımı başlıyor. Buna en çok Meclis üyelerim sevinmesi gerekiyor. Camiyi askeri lojmanların oraya yapalım. Yapılacak bir Kent Meydanına neden karşı çıkılıyor buna anlam veremiyorum.” İfadelerini kullandı.

Başkan Posbıyık, Kent Meydanı yapılması planlanan eski terminal alanına camii yapılmasını içeren önergenin gündeme alınıp alınmamasını Meclis Üyelerinin onayına sundu. Önerge AK Partili Meclis üyelerinin kabul oylarına karşın, Meclisin çoğunluğunu oluşturan CHP'li Meclis Üyelerinin red oylarıyla gündeme alınmadı.

Posbıyık: “İnönü Parkı’na İnönü büstü yerleştireceğiz”

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, gündem dışı konuşmasında İnönü Parkı’na İsmet İnönü büstü yapılacağını belirterek şunları söyledi:

“24 Eylül, Türkiye’nin en büyük komutanlarından İsmet İnönü’nün doğum günü. Bir düşünür diyor ki, Kurtuluş Savaşı’na önderlik eden 3 Mustafa vardır; Mustafa Kemal Atatürk, Mustafa İsmet İnönü, Mustafa Fevzi Çakmak… Bundan esinlenerek söylüyorum. Ülkemizin kaderini değiştiren, büyük liderlerimizden, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yol arkadaşı İsmet İnönü’nün yaş gününde açılışını yapmak üzere İnönü’nün büstünü hazırladık ve İnönü Parkı’na  bu büstü koyacağız. Herkesi davet ediyorum.”

SÜNNET ŞÖLENİ VE ANİMASYON FİLM GÖSTERİMİ

"Bu hafta Cumartesi akşamı saat 20.00’de Oyuncak Evi’nin arkasında animasyon film gösterimi yapılacak.

Ayrıca, 200 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Cumartesi günü şölenimiz var. Sünnet edilen çocuklarımıza bisiklet hediye edeceğiz. Bu sıkıntılı günlerde onları sevindirmek istiyoruz. Aynı zamanda top ve çeşitli hediyelerimiz olacak."

ÇOCUKLARA KIRTASİYE YARDIMI YAPILACAK

"Velilerimiz sıkıntı içerisinde oldukları için ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayacağız. Bugünden itibaren müracaatlar başlıyor. Okullar açıldığında kırtasiye ihtiyacı olan öğrencilerimizin kırtasiyelerini biz vereceğiz."

KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ İHALESİ YENİLENECEK

"Temmuz ayı sonunda Fen İşleri Müdürlüğü’nce Kültür ve Sanat Merkezi yapımı işi ihalesi sonuçlandırıldı. Ama şirket son zamanlarda artan çelik ve inşaat demiri fiyatlarını gerekçe göstererek yapım işi sözleşmesini imzalayamayacağını beyan etti. 27 Ağustos’ta bu nedenle ihale iptal oldu.

Firmanın vermiş olduğu 374 bin 445 TL geçici teminat Belediyemize gelir kaydedildi. İhale için önümüzdeki yılın birim fiyatlarının güncellenmesini bekliyoruz.

Büyük bir çaba içerisindeyiz. Kent kart konusunda çalışmalara başlayacağız. Hem Halk Kafe’de, hem halk otobüslerinde geçecek bir kart olabilir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden de yardım isteyeceğiz. Mesela Aqua park çok büyük ilgi gördü, kart burada da geçebilir. Çalışmalar sonunda ayrıntılar netleşecek"

Etiketler:

zonguldak , kdzeregli haber , eregli belediyesi , meclis , halil posbıyık

Yorumlar
 • Vatandaş
  5 Eylül 2021 Pazar 13:21

  Cami isteyenlerden kaç tanesi namazlarını camide kılıyor acaba? Vakit namazlarında camiler bomboş. İhtiyaç yoksa israf olur. İsraf haramdır.

 • Rahim çiftci
  4 Eylül 2021 Cumartesi 21:37

  65 yaş üstü halk otobüsüne binememesinin sorumlusu Kaymakamlık ve belediydir Ereğli belediyesi belediye otobüsünü kaldırarak halk otobüsüne bizi mahkum etmiştir

 • Halktan biri
  4 Eylül 2021 Cumartesi 16:46

  Ne cami ne de meydan olmamalı bence şehrin en büyük problemi otopark olmalı katlı otopark tabiki de artık yol kenarlarında arabalar olmamalı

 • Misafir
  2 Eylül 2021 Perşembe 11:08

  Camileri ahıra çeviren. Atatürkün posterlerini kaldırıp yerine kendi posterlerini asan adamın heykelini dikeceksin. Bravo Başşkanım.

 • mehmet yildirim
  2 Eylül 2021 Perşembe 09:34

  kendinize yakışanı yapmışsınız cami yapılmasını ret etmişsiniz heykel yapacaksınız ne diyebiliriz

Yeni adli yıl törenle açıldı

1 Eylül 2021 Çarşamba 18:38

Yeni adli yıl törenle açıldı

Kdz. Ereğli'de yeni adli yıl açılışı dolayısıyla tören düzenlendi.

Kdz. Ereğli’de 2021-2022 adli yılı açılışı dolayısıyla tören düzenlendi. Devrim Bulvarı’ndaki Anıt Park’ta düzenlenen törende ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. 

Zonguldak Barosu İlçe Temsilcisi ve Ereğli Hukukçular Derneği Başkanı Avukat Eren Demircan yaptığı konuşmada, yeni adli yılın millete ve tüm insanlığa; özgürlük, adalet, insan hakları, demokrasi, barış ve esenlik getirmesini temenni etti. Yeni adli yıl içerisinde avukatların karşılaştığı sorunların çözüme kavuşturulması ve avukatlık mesleğinin şartlarının daha da iyileştirmesini dileyen Demircan açıklamasında, “Bugün burada yeni adli yıla ilişkin tebriklerimizi, temennilerimizi, yargının daha da güçlenmesi için gerekli gördüğümüz bazı tespitleri ifade etmek için toplandık. Sonuç itibariyle yargı camiası mensupları olarak hepimizin ortak gayesi, hukukun üstünlüğü anlayışının perçinlenerek hukukun her daim ileriye gitmesi ve adaletin her koşulda mihenk taşı kabul edilmesidir. Bu gayeye ulaşmak için adalete hizmet eden her bir meslektaşımızın özveriyle çalıştığını ve üzerine düşeni yapmaya devam edeceğine canı gönülden inanıyorum. Yeni adli yılın milletimiz ve tüm meslektaşlarımız için hayırlara vesile olmasını dileyerek; huzur, sağlık, barış ve adalet içerisinde bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tören avukatların Atatürk Anıtı önünde hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.

Etiketler:

zonguldak , kdzeregli haber , avukatlar , adli yıl

Yorumlar

Gülüç haberlerinin tamamı kuyruklu yalan çıktı

1 Eylül 2021 Çarşamba 17:00

Kdz. Ereğli Haber

Gülüç haberlerinin tamamı kuyruklu yalan çıktı

Son dönemlerde Elmas TV isimli yayın kuruluşu tarafından Gülüç Belediyesi ve Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş hakkında yapılan haberlerin yalan olduğu ortaya çıktı. Zonguldak Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından “Gülüç’te imar rantı” iddiası ile yapılan habere ilişkin yapılan incelemede söz konusu projenin yasa ve yönetmeliklere uygun olarak yapıldığı ortaya çıktı. Gülüç Belediyesi’nden konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada da söz konusu yayın kuruluşunun son dönemlerde sistematik olarak Gülüç Belediyesi ve Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş hakkında tamamı yalan ve iftiraya dayalı haberler yaptığı vurgulandı.

Gülüç Belediye Başkanlığı sön dönemlerde bir yayın kuruluşunun sistematik olarak Gülüç Belediyesi ve Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş hakkında yapılan haberlere ilişkin olarak basın açıklaması yaptı. Açıklamada Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün “Gülüç’te imar rantı” iddiası ile yapılan habere konu olan proje ile ilgili gerekli incelemeleri yaptığı, yasa ve yönetmeliklere aykırılık bulunmadığının tespit edildiğinin Zonguldak Valiliği tarafından bu gün yayınlanan basın bülteninde yer verildiği belirtildi.

Gülüç Belediye Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Son dönemlerde bir yayın kuruluşunun Gülüç Belediyesi ve Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş hakkında sistematik olarak yaptığı yayınlarla ilgili olarak açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Söz konusu yayın kuruluşunun bu güne kadar belediyemiz ve başkanımız hakkında ortaya attığı tüm iddialar yalan ve iftiradan ibarettir. Son olarak “Gülüç Beldesi’nde imar rantı” oluşturulduğu yönünde yapılan haberle ilgili olarak Zonguldak Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünce yapılan incelemenin neticesi, Zonguldak Valiliği kanalıyla basın bülteni olarak kamuoyuna duyurulmuştur. Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nün da belirttiği gibi Gülüç Belediyesi’nin tapuda 128 ada, 90 nolu taşınmaz ile ilgili karar 04.11.2015 tarihli ve 17 nolu kararıyla onaylanan İlave İmar Revizyonu Planı ile emsal 2,00 (toplam inşaat alanı) ve yükseklik serbest olarak planlanmıştır. Konuya ilişkin olarak Zonguldak Valiliği’nden yapılan açıklamada Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü şu bilgilere yer verilmiştir:

“20.02.2020 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan Coğrafi Bilgi Sistemleri İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunun, 6’ncı maddesi uyarınca daha önce ‘Yükseklik Sebest’ veya benzeri gösterimler ile imar planlarında kat adedi veya bina yüksekliği kısıtlaması getirilmeyen alanlarda, binaların kat adedi ve yüksekliklerin belirlenmesine yönelik plan değişikliklerinin yapılması zorunlu kılınmıştır. Bu kapsamda Gülüç Belediyesinin 04.11.2020 tarihli ve 25 sayılı meclis kararı ile onaylanan İmar Planı tadilatı ile yukarıda bahsedilen 2015 yılından onaylanan imar planında sınırlandırılmayan bina yüksekliğinin 13 kat ile sınırlandırıldığı ve toplam yapı inşaat alanında değişiklik yapılmayarak onaylandığı görülmüştür. Bu nedenle daha önce onaylanan imar planlarında müsaade edilen inşaat büyüklüğünde değişiklik yapılmamış olup, yapılabilecek bina yüksekliğine ilişkin, kanun gereği kısıtlama getirilmiştir. Ayrıca parsele konu işlemlere dair Müdürlüğümüze ulaşan herhangi bir şikayet dilekçesi bulunmamaktadır.” Zonguldak Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından verilen bilgilerden de anlaşılacağı üzere belediyemiz ve başkanımız hakkında sistematik olarak tamamı yalan ve iftiraya dayalı diğer yayınlarda olduğu gibi bu haberinde tamamen gerçek dışı, uydurma, yalan ve iftiraya dayalı olduğu ortaya çıkmıştır. Ayrıca Gülüç  Beldesi tapuda 128 ada, 90 nolu taşınmaz şahıs arazisi olup hiçbir zaman okul yeri yada başka bir kamu alanı olarak planlanmamıştır. Söz< konusu arsa hiçbir zaman belediyemizin mülkü olmamıştır. Haberde sözü edilen daha önce milli eğitime tahsis edilen ve okul yeri değişince tekrar belediyemize devri yapılan arsanın TOKİ’ye tahsisi yapılarak basın sitesi kurulması için ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşmeler devam etmektedir. Gülüç Belediyesi Türkiye Cumhuriyeti’nin kanun ve yasalarının verdiği tüm haklardan tüm halkımızın eşit şekilde yararlanması için çalışmaktadır.”

Yorumlar
 • Ramazan Öçal
  3 Eylül 2021 Cuma 12:13

  Biseyler koparmaya çalışmış.Baskanin dik duruşu sayesinde alamayınca yalan haber yaparak iftira atmaya çalışılmış

 • Gülüçlü
  2 Eylül 2021 Perşembe 11:55

  Zaten iş yapan adamı istemezler gökhan başkan gülüç gülüç yaptı 2 dönemde inanılmaz işler başardı..hala yapıyor bos adamlar cekemeyen zihniyet konusuyor.cay bahçesi yollar daha bir sürü yatirim yapti..bu adama iftira atiyorsunuz valilik araştırmış yalanı bulmuş.zaten belliydi iftira ve yalan haber olduğu gökhan başkan yanındayız..