AK Parti'de bayram havası... Şahin ekibi ile buluştu...

20 Şubat 2019 Çarşamba 16:31

Ereğli Haber

AK Parti'de bayram havası... Şahin ekibi ile buluştu...

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, Belediye Meclisi Adaylarının belirlenmesinden sonra ilk toplantısını parti teşkilatında gerçekleştirdi.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın da katıldığı toplantıda meclis üyesi adayları ile istişarede bulunuldu.
Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, Listede yer alan meclis üyelerinin hepsinin birbirinden değerli, alanlarında uzman ve genç bir ekip olduğunu belirterek, “Hiç kimsenin sırası benim için önemli değil. Herkes benim gözümde eşittir. Bu seçimi Allah’ın izniyle ekip çalışması ile alacağız ve 5 yıl Kdz. Ereğli’yi belediyecilik hizmetlerinde Türkiye’de örnek gösterilecek seviyelere getireceğiz” dedi.
Kdz. Ereğli için hazırladıkları projelerin arkasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğinin bulunduğunu belirten Erol Şahin, “Ekip çalışması nasıl yapılır, Ak kadrolar ile belediye hizmetleri nasıl verilir ve nasıl başarılır bunu sadece Kdz. Ereğli’ye değil, tüm bölgemize göstereceğiz. Allahın izni, Ereğli Milletvekili Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da desteği ile Kdz. Ereğli’yi ayağa kaldırıp şahlandıracağız” şeklinde konuştu.
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’da yaptığı konuşmasında tüm adaylara başarı dileğinde bulundu ve listeyi hazırlarken çok zorlandıklarını, 300 aday adayının bulunduğunu, kendilerine göre 300 kişinin de değerli insanlar olduğunu belirterek, “Ancak sadece 31 aday gösterebiliyoruz. Beni mutlu eden şudur ki; listede yer alamayan arkadaşlarımız da bu listeye onay vermişlerdir” dedi.
Belediye Meclisi listesinde yer alan meclis üyeleri de, kendileri için önemli olan 31 Mart tarihinde zafere ulaşmak olduğunu, sıralamanın hiç önemi olmadığını söyleyerek, “Mesele Kdz. Ereğli ise gerisi teferruattır” dediler.
Kdz. Ereğli’de istihdamı artırmak ve ekonomiyi canlandırmak için tüm ekip olarak canla başla çalışacaklarını belirten Meclis Üyesi adayları, sosyal ve kültürel belediyecilik anlamında da Kdz. Ereğli’nin örnek olacağını söylediler ve Başkan Erol Şahin’in tüm projelerine destek vereceklerini vurguladılar.
Kdz. Ereğli’de yaşayan her bireyin ve STK’ların da belediye meclisi üyesi sayıldığını vurgulayan Meclis Üyesi adayları, STK ve halkın da belediye yönetimine katkılarını sağlayacaklarını belirterek, 31 Mart Pazar günü rekor bir oy oranı ile Belediyeyi kazanmak için söz verdiler.

Yorumlar

İşte Hüseyin Uysal'ın yeni ekibi...

19 Şubat 2019 Salı 18:55

Ereğli Haber

İşte Hüseyin Uysal'ın yeni ekibi...

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal yeni dönem için belediye meclis üyesi ekibini belirledi.

BBP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal belediye meclis üyesi listesini partisinin Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik ile birlikte ilçe seçim kuruluna verdi. 

İşte Uysal'ın belediye meclis üyesi adayı listesi:

1- Serkan Günaydın
2- Murat Akyüz
3- Sabri Biçer
4- Altan Çetinkaya
5- Bayram Tomakin
6- Mustafa Sesli
7- Şengül Albayrak
8- Hüseyin Kaymaz
9- Serkan Akman
10- İlyas Uysal
11- Muharrem Gürler
12- Tunçer Kara
13- Mehmet Arif Yıldız
14- Bayram Yılmaz
15- Ayhan Çakır
16- Mehmet Kervan
17- Çetin Kaymaz
18- İsmail Tuhan
19- Havva Bayrak
20- Yıldıray Ayhan
21- Fırat Can Çelik
22- Emre Ateş
23- Emine Durgut
24- Berkay Erçel
25- Bayram Yılmaz
26- Yusuf Bostan
27- Samet Aydın
28- Sinan Saraçoğlu
Kontenjan: Mehmet Ali Ustaoğlu Sefer Eren Mehmet Ateş

 

Yorumlar

İşte CHP'nin belediye meclis listesi...

19 Şubat 2019 Salı 18:36

İşte CHP'nin belediye meclis listesi...

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kdz.Ereğli Belediyesi Meclis üyesi aday listesi belli oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Meclis listesi şu isimlerden oluşuyor.
1- YAŞAR BALCI
2- EYLEM ERTUĞRUL
3- HALUK OKUR
4- YAŞARE AYDIN
5- CENGİZ GÜNEŞ
6- TARKAN ADİK
7- NACİYE TOZKOPARAN
8- FİKRET AYDENİZ
9- ŞENAY İŞERİ
10- MEHMET TAYYAR MENTEŞ
11- AYDIN DEMİRCİ
12- ÇETİN GÜNCE
13- YILMAZ PARTLAK
14- ERKAN MUTLU
15- MEHMET AKÇAKAYA
16- OSMAN YENİKÖY
17- GÖKHAN GÜNAY
18- BAKİ ERDOĞAN
19- ERGÜN DÜZGÜN
20- FARUK DENİZ
21- GÖKHAN ÜNLÜ
22- ENGİN DURMAZ
23- DURSUN ALİ KANSU
24- BİLGİN GÜVEN
25- HİLMİ BAŞKAN
26- İSMAİL OKTAY
27- FİKRET FOTA
28- ARZU YAZICI


KONTENJAN
1-BURAK KARAARSLAN
2- SERTAN KUZU
3-SATILMIŞ YİĞİT
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
1- HAYRETTİN KARTAL
2- MEHMET AKSOY
3- ŞANVER AKDAĞ
4- KENAN GÜNDOĞDU
5- FARUK MALHATUN

 

Halil Posbıyık'ın iletişim bürosundan geçilen metinde CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ile ilgili ifadeler ise dikkat çekti. Posbıyık'ın iletişim bürosundan gönderilen metinde şu ifadeler yer aldı; "Kesin olmayan liste sıralamasına göre, CHP Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın önemli ölçüde listesini koruduğu, Milletvekili Ünal Demirtaş’ın sadece 3 adayı meclis listesinde kendilerine yer bulmuş oldular."

Yorumlar

Günün en anlamlı fotoğrafını onlar verdi...

19 Şubat 2019 Salı 18:18

Günün en anlamlı fotoğrafını onlar verdi...

AK Partili Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ile Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol'un verdiği bu fotoğraf bol mesaj içeriyor.

Fotoğrafı yorumsuz olarak yayınlıyoruz...

Yorumlar

İşte AK Parti'nin Ereğli il genel listesi

19 Şubat 2019 Salı 18:14

İşte AK Parti'nin Ereğli il genel listesi

AK Parti'nin Zonguldak İl Genel Meclisi Üyesi Ereğli adayları listesinde değişim yaşandı.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır tarafından ilçe seçim kuruluna verilen listede Çaylıoğlu Eski Belediye Başkanı ve bir önceki dönem il genel meclis üyesi Rıfkı Gültekin 1. sırada yer alırken, Ali Kemal Karaca 2, Engin Temel 3, Ayhan Taşdelen 4, Alaattin Uçar 5 ve Yalçın Duman ise 6. sırada yer aldı.

Yorumlar