Alfemo’da 6 ay ertelemeli 60 ay vadeli kampanya

9 Haziran 2020 Salı 20:26

Alfemo’da 6 ay ertelemeli 60 ay vadeli kampanya

Alfemo Kdz. Ereğli Mağazası müşterilerine 6 ay ertelemeli 60 aya kadar varan vadelerde ödeme kolaylığı sağlıyor. Ayrıca aldığınız ilk üründe yüzde 30 ikinci üründe ise yüzde 50 indirim uyguluyor.

Alfemo Mobilya Kdz. Ereğli Mağazası sosyal hayatı destek kredisiyle ihtiyaçlarınızı kolayca karşılama ve hayallerinizdeki eve kendinize en uygun ödeme planıyla kavuşma fırsatı sunuyor.
Alfemo Kdz. Ereğli Mağazası’ndan istediğiniz ürünleri seçerek proforma faturanızı alın, anlaşmalı bankalara başvurunuzu yapın, 6 ay ertelemeli, 60 aya kadar vade ile hayallerinizdeki mobilyaya kavuşun.


İlk üründe yüzde 30 ikinci üründe yüzde 50 indirim
Alfemo Mobilya Kdz. Ereğli Mağazası, 6 ay erteleme ve 60 ay vadeye kadar ödeme kolaylığının yanında büyük yaz indirimi ile mobilyasını yenilemek isteyen ve yeni evlenen çiftlere özel büyük yaz kampanyası yaptı.
30 Haziran 2020 tarihlerine kadar Alfemo Mobilya Kdz. Ereğli Mağazası’na gelin, aldığınız ilk üründe %30, ikinci üründe ise %50 indirime sahip olun. Kampanya, yatak odaları, yemek odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları, Kitchen Studio, Yatak Merkezi ve Home Decor STU bazlı alımlarda geçerli olacak. Üçlü ürün alınması durumunda ise ilk ürün %30 + ikinci ürün %50 üçüncü üründe ise yine %30 indirime sahip olunacak.
Mobilyasını yenilemek isteyen ve yeni evlenecek olan çiftlere harika bir fırsat sunan Alfemo, kampanyadan faydalanmak isteyen herkesi Alfemo Kdz. Ereğli mağazasına bekliyor.
Alfemo Mobilya Kdz. Ereğli Mağazası, Müftü Mahallesi, Uzunkum Caddesi’nde (Göztepe Mevkii), ayrıca 0544 280 67 80 telefon numarasından iletişime geçip, randevu ile mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

GMİS Van'da düzenlenen saldırıyı kınadı

9 Haziran 2020 Salı 17:16

GMİS Van'da düzenlenen saldırıyı kınadı

GMİS Yönetim Kurulu, Van'da terör örgütünce düzenlenen saldırıyı kınadı.

GMİS Yönetim Kurulunca yapılan açıklamada şöyle denildi:
“Van'ın Çatak ilçesi Narlı bölgesindeki bir yaylaya yol çalışması yapan işçileri taşıyan sivil servis aracına 8 Haziran 2020 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca EYP ile düzenlenen hain saldırıda 2 işçi kardeşimiz şehit oldu, 8 işçi kardeşimiz de yaralandı. Evine ekmek götürmek, milletimize ve ülkemize hizmet etmek için yaz-kış demeden alınteri döken emekçilerimize yönelik bu haince saldırıyı kınıyoruz. Hiçbir saldırı; biz emekçileri ülkemize ve milletimize hizmet etme yolundan çeviremedi, çeviremez. Bugüne kadar; milletimizin güveni ve huzuru için görev yaparken şehit düşen ordumuz ve emniyet teşkilatımız mensuplarına Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Şehit olan işçi kardeşlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralı işçi kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz."

Yorumlar

Korona virüsten bunalan vatandaşlar oynayarak moral buldu

9 Haziran 2020 Salı 13:21

Korona virüsten bunalan vatandaşlar oynayarak moral buldu

Zonguldak'ta korona virüsden bunalan vatandaşlar kent merkezinde oynayarak moral buldu.

Zonguldak'ta hava sıcaklıklarının 25 dereceye göstermesiyle birlikte vatandaşlar kendileri sokaklara attı. Yeni normalleşme düzeyinde vatandaşlar sıcak havanın tadını oynayarak geçirdi. Romanlarında müzik çalarak destek verdiği müzik ziyafetinde vatandaşlar doyasıya eğlenerek moral buldu. Öte yandan müzik ziyafetinin sonunda romanlar vatandaşlardan para toplayarak kendilerine gelir sağladı.

Bayram Yılmaz, ''Bu çocuklar Zonguldak’ın en temiz çocuklarından biri bu arkadaşların geliri sokaklarda çalıp 3-5 para kazanıp evlerine bakıyorlar. Belediye Başkanımızdan, emniyet müdürümüzden bu arkadaşlar sahip çıkıp bunlar bir yer göstermelerini rica ediyoruz. Burada biz eğlendik, halk eğlendi. Herkes bunaldı. Bir nebze olsun vatandaşlar eğlendi. Burada bu arkadaşlarımıza bir yer gösterilse vatandaşlarımız en azından eğlenir''dedi.

Yorumlar

Sivrisineklere karşı ilaçlama çalışmaları başladı

8 Haziran 2020 Pazartesi 18:20

Sivrisineklere karşı ilaçlama çalışmaları başladı

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediyesi, sıcak havayla birlikte artan sivrisineklere karşı 31 mahallede ilaçlama çalışması başlattı.

Kdz. Ereğli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Vektör Kontrol ve İlaçlama Merkezi tarafından, mahallelerde sivrisineklere karşı ilaçlama çalışması başlatıldı.
Sivrisineklerin üreme alanları olan dere yatakları gibi sulak yerlerde larva mücadelesini tamamlayan Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, hava sıcaklıklarına paralel artan sivrisineklere karşı ilçenin her mahallesinde akşam saatlerinde ilaçlama yapıyor.
Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak, Ekim ayı sonuna kadar ilaçlama çalışmalarına devam edeceklerini belirterek “İlaçlama alanında eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını almış veteriner hekim, kimyager ve biyosidal ürün uygulayıcısı 5 uzman kontrolünde Sağlık Bakanlığı’nın ruhsatlandırdığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı biyosidal ürünlerle ilaçlama yapılıyor. Dere yatakları ve sulak alanlarda yaptığımız çalışmanın ardından ekiplerimiz araç üstü ULV makineleriyle mahalle mahalle geziyor. İlaçlama çalışmaları periyodik olarak Ekim ayı sonuna kadar devam edecek” dedi.

Yorumlar

Lise öğrencisi katıldığı yarışmada Türkiye ikincisi oldu

8 Haziran 2020 Pazartesi 17:34

Lise öğrencisi katıldığı yarışmada Türkiye ikincisi oldu

Devrekli lise öğrencisi girdiği yarışmada Türkiye ikinciliğini elde etti.

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde bulunan Sabahat- Cemil Ulupınar Fen lisesi 11\A Sosyal Sınıf Öğrencisi Buse Kaba E- Kitap Oryantiring Kitap Okuma Müsabakasında ikinciliği elde ederek okuluna derece ile dönmenin gururunu yaşadı.
Türkiye genelinde online olarak gerçekleştirilen yarışmada “Dede Korkut Hikayeleri” kitabını başarışı bir şekilde okuyan Kaba jüri tarafından yapılan değerlendirmelerde Türkiye ikinciliğini elde etmenin haklı gururunu yaşarken, Sabahat- Cemil- Ulupınar Fen Lisesi Müdürü Turgay Kırgil ise,” Okulumuzun öğrencisi Buse Kaba ile gurur duyuyor, öğrencimizin başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu

Yorumlar