Çağ Auto Car hizmete girdi

26 Temmuz 2021 Pazartesi 19:34

Çağ Auto Car hizmete girdi

Çağ Auto Car Rent a car ve Oto Yıkama hizmete girdi.

Kdz. Ereğli’de faaliyete giren Çağ Auto Car, araç kiralama, oto yıkama faaliyetleri ile bölge halkının hizmetine girdi. Genç işadamı Kazım Yıldırım, ekibi ile kaliteli hizmet anlayışını benimsiyor.

Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Kavaklık Mahallesi Göçmenler Sokak’ta hizmete giren Çağ Auto Car Rent a car ve Oto yıkama kaliteli hizmeti ile müşterilerini bekliyor.

Etiketler:

zonguldak , kdzeregli , çağ auto car

Yorumlar

Zam talebini açıkladılar

26 Temmuz 2021 Pazartesi 10:42

Zam talebini açıkladılar

Memur-Sen, Kamu görevlilerinin maaşlarına zam talebini açıkladı

Memur-Sen'den yapılan açıklamada, ''Ocak ayında ve tek seferde gerçekleştirilmek kaydıyla, Kamu görevlilerinin maaş ve ücretlerinin; 2022’de yüzde 21, 2023’te yüzde 17, iki yıllık sürede toplamda yüzde 38 artırılmalı. Kamu görevlilerinin maaşlarına/ücretlerine, Hakem Kararıyla üretilen 5. Dönem Toplu Sözleşmenin oluşturduğu maaş-gelir kaybını tazmin etmek amacıyla net 600 TL tutarında Seyyanen Zam yapılmalı'' denildi.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , memur sen , zam , maaş

Yorumlar

Kandilli Belediyesi’nde bayram ikramiyeleri ödendi

17 Temmuz 2021 Cumartesi 18:23

Kandilli Belediyesi’nde bayram ikramiyeleri ödendi

Kdz. Ereğli İlçesine bağlı Kandilli Belediyesi’nde maaş ve bayram ikramiyeleri personelin banka hesaplarına yatırıldı.

Kandilli Belediyesi çalışanlarına bayram ikramiyesi ile birlikte maaşlarını bayram öncesinde ödedi. Belediyede çalışan personele bayram ikramiyeleri  ve maaşları banka hesaplarına yatırıldı.

Belediye çalışanları Belediye Başkanı Mustafa Aydın’a teşekkürlerini iletirken, Başkan Aydın da tüm personelin aileleri ile birlikte Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kandilli belediyesi , bayram ikramiyesi

Yorumlar

Maaş ve ikramiyeler bayram öncesi ödendi

16 Temmuz 2021 Cuma 21:40

Maaş ve ikramiyeler bayram öncesi ödendi

Kdz. Ereğli Belediyesi'nde çalışan bin 121 personelin maaş ve ikramiye tutarı 6 milyon 448 bin TL bayram öncesi banka hesaplarını yatırıldı.

Kdz. Ereğli Belediyesi çalışanlarına bayram ikramiyesi ile birlikte maaşlarını bayram öncesinde ödedi.

Belediyede çalışan 200 memur personele maaş ve ikramiye olarak 1 milyon 950 bin TL, 89 daimi işçi personeline 748 bin TL, Personel Limited Şirketi çalışanı 832 personele 3 milyon 750 bin TL olmak üzere toplamda 6 milyon 448 bin TL tutarındaki ikramiye ve maaşları banka hesaplarına yatırıldı.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, “Çalışanlarımız aileleriyle birlikte güle güle harcasınlar. Tüm personelimizin ve halkımızın Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , ereğli belediyesi , halil posbıyık

Yorumlar

Ev hanımlığından esnaflığa

15 Temmuz 2021 Perşembe 16:44

Ev hanımlığından esnaflığa

Kdz. Ereğli ilçesinde ev hanımlığından esnaflığa adım atan Fatma Turan ve Zeynep Özbey başarılı işletmelerinin 4. yılını kutluyor.

Ev yapımı mantı, içli köfte, sigara böreği, gül böreği, gözleme, el emeği yemekleri ile bölge halkına hizmet veren işletme sahipleri vatandaşların da takdirini topluyor.

Mekan Kafe, Kdz. Ereğli Müftü Mahallesi Filtepe Sokak No:21/B adresinde hizmet veriyor.

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , mekan kafe

Yorumlar
  • Fatma C.
    16 Temmuz 2021 Cuma 10:26

    Göztepe’nin Kraliçeleri… Güler yüzünüz,samimiyetiniz hiç bitmesin. Ereğli’nin en naif mekanının sahipleri. Ailenizle sohbet edip keyifli vakit geçirebileceğiniz sıcacık kırmızı sandalyeli aile kafesi. Düşünmeden gelebileceğiniz tek adres Mekan Cafe… Aç mısın adres aramana gerek yok. Anne eli değmiş gibi yemeklerin bir numaralı adresi…

  • İsmail
    15 Temmuz 2021 Perşembe 19:03

    Tavsiye ederim bikac kere gittim mükemmel biyerde sessiz sakin güler yüz lezziz yemekler ellerinize emeğinize sağlık...