Devlet Bahçeli 15 Mart’ta Zonguldak’ta

7 Mart 2019 Perşembe 17:00

Devlet Bahçeli 15 Mart’ta Zonguldak’ta

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 15 Mart 2019 günü Zonguldak’a gelecek.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 15 Mart günü Zonguldak’a gelerek Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan’a destek mitingi yapması bekleniyor. Ayan, “Kıymetli arkadaşlarım Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli 15 Mart 2019 Cuma günü saat 14.00 da Madenci Anıtında Miting programımız olacaktır. Projelerimiz ve Türkiye gündemi adına çok önemli açıklamalarda bulunacak” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

İyi ki doğdun, iyi ki varsın Gökhan Demirtaş

6 Mart 2019 Çarşamba 20:44

İyi ki doğdun, iyi ki varsın Gökhan Demirtaş

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın doğum gününü kutlamak için 7’de 70’e çok sayıda Gülüç’lü belediyeye giderek çeşitli hediyeler verdi. Zaman zaman duygusal anlar yaşayan Başkan Demirtaş “Ben hiçbir zaman kimseye başkan gibi davranmadım. Herkesle abi kardeş olduk. Doğum günümde zahmet edip buraya kadar gelen tüm hemşerileme teşekkür ediyorum, beni çok mutlu ettiler” dedi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, bu gün doğum günü nedeniyle ziyaretine gelen çok sayıda Gülüçlüyü ağırladı. Çocuklar, gençler, kadınlar, esnaflar, partililer, belediye de birlikte çalıştığı mesai arkadaşları ve yakın dostları Gülüç Belediyesi’ne gelerek Başkan Gökhan Demirtaş’ın doğum gününü kutladı. Gelenlerin sayısının fazlalığı nedeniyle başkanlık makamı almayınca Demirtaş, belediye binası önüne inip toplu fotoğraf çekmek zorunda kaldı. Başkan Demirtaş’ın doğum günü için getirdiği çiçekle kutlayan çocuklar “Başkan amca biz sizi çok seviyoruz. Bize çok güzel parklar yaptın. Her bayramda her karne döneminde bizi makamınızda ağırlayıp harçlıklarımızı veriyoruz. Sen hep burada kal” dediler.
Başkan Demirtaş’ın doğum gününü pastayla kutlayan belediye personeli ise “Başkanımız göreve geldiğinden bu yana her dönem bizim ücretlerimize en yüksek zammı verdi. Maaşlarımızda, primlerimizde bir gün bile aksama olmadı. Bizi kimseye ezdirmedi, hep moral verdi, motive etti. Allah başkanımızı başımızdan eksik etmesin” diye konuştu.
Gülüçlü kadınlar da Başkan Demirtaş’ın son 5 yıl içerisinde talep ettikleri tüm etkinlikleri ve hizmetleri yaptığını belirterek “Başkanımızdan ne istediysek yaptı. Sosyal etkinlikler, hizmetleri saymakla bitiremeyiz. Allah ondan razı olsun. Gülüç’ü hakikaten yaşanabilir bir kent haline getirdi. Daha güzel şeyler yapmaya devam edeceğini biliyoruz. Biz kendisinden razıyız ve 31 Mart akşamına kadar çalışıp en yüksek oy farkı ile onu yeniden başkan yapacağız. Eşiyle, çocuklarıyla ve en büyük ailesi olan biz Gülüçlülerle sağlıklı, mutlu ve huzurlu uzun ömür diliyoruz” dedi.
Başkan Demirtaş ise konuşmasında mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Demirtaş konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Sabah belediyeye geldiğimden beri çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, mesai arkadaşlarım, partililerimiz, dostlarımız beni bu gün çok mutlu etti. Ben onlara hiçbir zaman belediye başkanı gibi davranmadım. Herkesle abi, kardeş gibi oldum. Kapımı hiç kimseye kapatmadım. Bu gün iyi dilekleriyle gelen, telefonla yada sosyal medya aracılığı ile doğum günümü kutlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Ben onların baya duyduğu sevgiyi bu güne kadar boşa çıkartmadım, bundan sonrada boşa çıkartmayacağım” dedi.
Başkan Demirtaş’a doğum günü ziyaretleri geç saatlere kadar devam etti.

 

Yorumlar

Demirtaş, Posbıyık'ın sözlerine yanıt verdi...

2 Mart 2019 Cumartesi 15:09

Ereğli Haber

Demirtaş, Posbıyık'ın sözlerine yanıt verdi...

Gülüç Belediye Başkanı ve AK Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı Gökhan Demirtaş CHP’nin seçim bürosu açılışında kendisine sözlü saldırıda bulunan CHP’nin Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ile CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney’e yanıt verdi. Dürüstlükten, ilkeden ve adamlıktan bahsedenlerin önce kendilerine bir bakmaları gerektiğini söyleyen Demirtaş, yapılan konuşmayı Posbıyık’a yakıştıramadığını ifade etti.

Gülüç Belediye Başkanı ve AK Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı Gökhan Demirtaş Ereğli FM’de Gazeteci Fikri Kapan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Fikri Kapan’la burada konuşalım’ programına katıldı.

“İlkeden, dürüstlükten ve adamlıktan bahsedenler önce kendilerine baksın”
Bu güne kadar Gülüç’te yaptıklarımızı ve önümüzdeki dönem yapacağı projeleri anlatan Demirtaş Gazeteci Fikri Kapan’ın CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın kendisine yönelik sözlerini hatırlatması üzerine Gülüç’e dışarıdan müdahale edenlere halkın en iyi cevabı 31 Mart’ta sandıkta en güzel şekilde vereceğini söyledi. Demirtaş konuşmasında “CHP Gülüç Belediye başkan adayı seçim bürosunun açılışını yaptı. Ben kendisine de buradan başarılar diliyorum ve güzel bir seçim olsun istiyorum. Dış güçlerin Gülüç’e gelip… Siyasetin bile bir ahlakı, terbiyesi vardır. 75 yaşında gelmiş bir belediye başkanımızdır, kendisini de severim. Ama bu gün üslubu hiç hoş değildi, ağza yakışmayacak laflardı. Ben onun evladı yaşındayım. Dürüstlükten, ilkeden ve adamlıktan bahsederek saçmalamasına gerek yoktu. Kendisi daha önce Anavatan, Demokrat Parti ve CHP’den aday oldu mu? Oldu. Adamlıktan ve dürüstlükten bahsederken önce kendilerine bakacaklar. CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Günay, atama ile gelmiş bir başkandır. Gülüç’ün ‘G’ sini bilmez ama gelmiş ileri geri konuşuyorlar. Ben bunları kale almıyorum. Bu saldırılara en güzel cevabı Gülüç halkımız 31 Mart’ta sandıkta verecektir. Ben buradan bir kez daha Emrah kardeşime Atilla Tarık kardeşime seçimlerde başarılar diliyorum” dedi.

“Ben Gülüç’ün başkanı değil evladıyım”
Gülüç’te 2014’te kendisini belediye başkanı yapan halkın yüzünü güldürmek için gece-gündüz demeden çalıştığını, sadece belediye bütçesi ile değil dışarıdan da hizmetler için destek almak için tabir yerindeyse dilendiğini anlatan Demirtaş, memnuniyetin kendisini de mutlu ettiğini söyledi. Gülüçlülerin kendisini belediye başkanı olarak görmediklerini belirten Demirtaş “Ben Gülüç’te doğdum, Gülüç’te büyüdüm. Beni evlatları gibi, kardeşleri gibi görüyorlar. Gülüç’te 5 yıl boyunca girmediğim ev, sıkmadığım el, kucaklamadığım kimse kalmamıştır. Ben her hangi bir saatte her hangi bir eve gitsem ben geldim desem hiç yadırgamazlar, evlatları gibi davranırlar. Ben böyle bir halka hizmet etmekten büyük onur ve gurur duyuyorum. Gülüç halkının bir dediğini iki etmedim” diye konuştu.

“Yapılamaz denilen hizmetleri hayata geçirdik”
Gülüç’te ‘yapılamaz’ denilen hizmetlerin hepsini yaptıklarını anlatan Demirtaş şu sözlere yer verdi; “Yıllardır açılamayan pazaryeri yolunu yasal engellere rağmen orada ki arsa sahipleri ile konuşup anlaşarak hizmete açtık. Sahili ‘yapamaz’ dediler ama şükürler olsun ilk etabını bitirdik. Düğün salonumuzu hizmete açtık. Bütün okullarımız burada yılsonu etkinliklerini yapıyor. Bölgenin en modern düğün salonu oldu. İmar revizyonunu hiç sorunsuz bir şekilde yaptık. 2 kat olan yerle 5 kata çıktı bazı yerlerde, aşağı taraflarda 8 kata çıktı. Açılmayan yolları açtık, birçok noktada yol genişletmesi yaptık. Kaldırım çalışmaları, çevre düzenleme çalışmaları yaptık. 3 tane su deposu yapıldı ve su hatları komple değişti. 14 Katlılarda su ile ilgili yaşanan sorunu uzun vadeli çözüme kavuşturduk.”

“Sosyal belediyecilik yaptık”
Gülüç’te belediye olarak sadece alt yapı değil sosyal belediyecilikte de öne çıktıklarına vurgu yapan Demirtaş “Her Ramazan ayında binlerce vatandaşımızla iftar sofralarında aynı masada ekmeğimizi bölüştük. Kadınlarımızı kültür gezilerine gönderdik. Anneler günü ve kadınlar gününde eğlenceler düzenledik. Eşim Işıl Demirtaş şu ana 300 yeni bebeği olan aileyi ziyaret etti ve tebrik edip hediyelerini verdi. Çocuklarımızı yaz aylarında camilere gitmelerini teşvik etmek için hediyeler verdik, etkinlikler düzenledik. Yaz futbol başta olmak üzere değişik branşlar da açılan spor kurslarını hep destekledik. 4 yıl üst üste festivaller düzenledik. ‘Aleyna Tilki’yi Gülüç’e getiriyoruz’ dediğimizde kimse inanmadı. Aleyna Tilki’yi getirdik ve 25 bin kişiye konser verdirdik. Gülüç’ün daha fazla tanınmasını sağladık” diye konuştu.

“AK Parti teşkilatları ile tam bir uyum içerisindeyiz”
Programda AK Parti’ye geçiş sürecini de anlatan Başkan Demirtaş “Bazı hizmetleri yapabilmeniz için hükümetin desteğine ihtiyacımız var. Bakın şimdi butik terminal yapıyoruz, hiçbir sorun yok. Sahilimize kafeterya yapıyoruz, hiçbir sorun yok. Millet Bahçesi projemizi yapacağız, tüm görüşmeleri anlaşmaları yapıldı. Biz AK Parti’ye geçtiğimizde ‘teşkilatla sorun yaşar’ diye beklenti içerisinde olanlar vardı. Ancak tam tersine Belde Başkanımız İsmail Yılmaz, İlçe Başkanımız Fatih Çakır, İl Başkanımız Zeki Tosun ve milletvekillerimizle tam bir uyum içerisindeyiz. Çok büyük destek veriyorlar. Bu birlikteliğimiz elbette Gülüç için çok büyük kazanımlara yol açacak. Ben kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni dönemdeki projeler
Yeni dönemde hayata geçireceği projeleri de anlatan Demirtaş, Gülüç’ü Zonguldak’ın parlayan yıldızı haline getireceklerini söyledi. Demirtaş konuşmasında “Yeni dönemde en büyük projemiz Çengelburnu Mahallemizin üst kısmında 26 dönüm arazi üzerine Millet Bahçesi’ni yapacağız. İçerisinde kır düğün salonu, lokanta ve kafeterya, otoparkı, spor ve oyun alanları, mini Pazar, büfe, mescit ve piknik yapacak alanlar olacak. Sahilimizin ikinci etabını da yeni dönemde bitiyoruz. Sahil Kafe projemiz bitti, onunda yapımını en kısa sürede gerçekleştireceğiz. Kuracağımız iskelelerde vatandaşlarımızla birlikte derenin üzerinde çay-kahve içeceğiz. İki adet okul projesini yeni dönemde yapıyoruz. Okulun bir tanesinin arsasını belediye olarak milli eğitime biz tahsis ettik. Her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Butik terminalimizi de yine en kısa sürede yapıp vatandaşlarımızı kışın yağmurda karda, yazında sıcakta beklemekten kurtaracağız. Düğün salonumuzun yanındaki binanın birinci katına çocuk kreşimizi, üst katına da kadınlarımız için sağlıklı yaşam merkezi kuracağız. 14 katlılar bölgesine vatandaşlarımızın rahat ve güvenli bir şekilde evlerine gidip gelmeleri için bir üst geçit daha yapacağız” dedi.
Başkan Demirtaş ayrıca 5 yıldır yapılan tüm sosyal etkinliklerin aynı şekilde devam edeceğini sözlerine eklereyerek 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Gülüç halkından destek istedi.

Yorumlar
  • Vatandaş
    7 Mart 2019 Perşembe 10:35

    Posbıyık ne dediyse haklıdır

AK Partili kadınlar Şahin’i başkan yapmaya söz verdi

27 Şubat 2019 Çarşamba 17:30

AK Partili kadınlar Şahin’i başkan yapmaya söz verdi

AK Partili Kadın Meclis Üyesi adayları ile erkek meclis üyelerinin eşleri Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in eşi Feyzan Şahin ve kadın kolları yöneticileriyle bir araya gelerek Erol Şahin’i 31 Mart’ta belediye başkanı yapmaya söz verdi.

AK Partili Kdz. Ereğli Belediyesi meclis üyesi kadın adayları ve erkek meclis üyelerinin eşleri AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı’nda AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in eşi Feyzan Şahin, İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın eşi İlknur Çakır ve AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma Doğru ve yönetimiyle 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili çalışmaları değerlendirmek üzere toplantı düzenledi. Toplantıda bir birleri ile tanışan kadın meclis üyesi adayları ve kadın kolları yöneticileri Erol Şahin’i 31 Mart akşamı belediye başkanı yapacaklarını söyledi.
Samimi ve sıcak bir havada gerçekleşen toplantı sonrası kadın meclis üyesi adayları ve diğer katılımcılar ev ziyaretlerine başladı.

Yorumlar

Alan “5 yıl bizlere vekalet verin ”

26 Şubat 2019 Salı 19:25

 Alan “5 yıl bizlere vekalet verin ”

AK Parti Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Ömer Selim Alan, 31 Martta yapılacak yerel seçimler öncesi gezilerine Gazipşa Caddesi'nde devam etti.

Yaklaşık 2 aydır kapı kapı dolaşan Alan, vatandaşlardan 5 yıl için vekalet istedi.
AK Parti Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Ömer Selim Alan, beraberinde belediye meclis üyeleri ise birlikte seçim gezilerine Çarşı esnafını gezerek devam etti. Vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşan Alan, vatandaşlardan 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde vekalet istedi.
“Zonguldak halkı hizmeti artık hizmeti bağıra çağıra istiyor”
80 gündür sahada olduklarını ve Zonguldak halkının bağıra çağıra hizmet istediklerini ifade ederek “Bugünkü gezimize vergi haftası nedeniyle Vergi Dairesinden başladık. Başta değerli başkanımız olmak üzere personeli ve çalışanları ziyaret ederek haftalarını kutladık destek istedik. Sonra tekrar caddeye indik ve CHP seçim ofisine uğradık çaylarını içtik sohbet ettik. Şimdi yol boyu vatandaşlarımızla sohbet edeceğiz, sorunlarını dinleyeceğiz ve notlar alacağız. Ona göre 31 Mart’ta göreve geldiğimizde önceliğimiz tabi ki yol, su ve sosyal donatı. Projelerimizi açıklamıştık. Projelerimizi hayata geçireceğiz. Zonguldak halkı hizmeti artık hizmeti bağıra çağıra istiyor. Vatandaşlarımız 10 yıldır bir hizmetin yapılmadığının farkında son 10 yıldır hepimizin menfaatine yapılan bir hizmet var mı diye sorduğumuzda daha hatırlayan çıkmadı. İnşallah biz çok hatırlanacak, Zonguldak’ın çehresini değiştirecek ve vatandaşımızın yüzünü güldürecek projelerimizi hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımız bizlere çok ilgi alakalı biz bu seçimin mutlak favorisiyiz. Artık bu işi bitirme zamanı geldi. Zonguldak’ın artık değişime ihtiyaç olduğunu her insan söylüyor. İnşallah bu işi 31 Mart’ta bitireceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar