Erdoğdu’nun babası hakka yürüdü

9 Ocak 2021 Cumartesi 16:27

Erdoğdu’nun babası hakka yürüdü

AK Parti Ormanlı Eski Belde Başkanı Mehmet Erdoğdu’nun babası Hacı Necati Erdoğdu hayatını kaybetti.

AK Parti Ormanlı Eski Belde Başkanı Mehmet Erdoğdu’nun bir süredir hastanede tedavi gören babası Hacı Necati Erdoğdu vefat etti. Merhum Hacı Necati Erdoğdu için Ormanlı Beldesi’nde Koronavirüs tedbirleri kapsamında cenaze töreni düzenlendi. Helallik alınması, cenaze namazının kılınması ve duaların ardından merhum Erdoğdu aile mezarlığına defnedildi.
Merhum Hacı Necati Erdoğdu’nun cenaze törenine AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı İbrahim Sezer, Yerel Yönetimler Başkanı Necati Akdeniz, Mali ve İdari İşler Başkanı Mehmet Yiğitoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Eroğlu ve İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Engin Temel ile Ormanlı Eski Belediye Başkanı Yaşar Sever ve kısıtlı sayıda yakını katıldı.

Ereğli Haber Gazetesi Ailesi olarak Merhum Hacı Necati Erdoğdu’ya Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz.

Yorumlar

Başkan Keleş, gazeteciler gününü kutladı

9 Ocak 2021 Cumartesi 15:56

Başkan Keleş, gazeteciler gününü kutladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yayınladığı mesajda tarafsızlık, ilkelerine bağlı fedakâr gazetecilerin gününü kutladığını ifade etti.

Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü yayınladığı bir mesajla kutladı. Başkan Keleş mesajında şu sözlere yer verdi; “Demokrasi kültürünün en önemli halkalarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı bağımsız basındır. Basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm basın çalışanlarına sevdikleriyle beraber sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Yorumlar

MÜSİAD Başkanı Çınar, gazeteciler gününü kutladı

9 Ocak 2021 Cumartesi 15:53

MÜSİAD Başkanı Çınar, gazeteciler gününü kutladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Başkanı Abdülkadir Çınar yayınladığı bir mesajla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Abdülkadir Çınar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, bölgemizde meydana gelen olayların vatandaşlara yansıtılmasında zor ve bir o kadar ehemmiyetli görev üstlenen gazetecilerin her türlü zorluğa rağmen başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını ifade etti. Başkan Çınar açıklamasında şu sözlere yer verdi; “10 Ocak 1961 tarihinde Gazetecilerin çalışma koşullarında iyileştirmeler öngören 212 sayılı yasanın yürürlüğe girmesinden dolayı her sene 10 Ocak’ta kutlanmakta olan “Çalışan Gazeteciler Günü” nün 60. yıldönümüne gelmiş bulunmaktayız. Bölgemizde meydana gelen olayların vatandaşlarımıza yansıtılması noktasında üstlenmiş olduğunuz zor ve bir o kadar da ehemmiyetli görevinizde, birçok zorlukla karşı karşıya kalsanız da başarılı çalışmalara imza atacağınıza olan inancımız tamdır. Bu vesileyle hali hazırda tüm basın ve yayın kuruluşlarında görev yapan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü, şahsım ve dernek üyelerimiz adına kutlarken, meslektaşlarınızdan ebediyete intikal edenleri de rahmetle anar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.”

Yorumlar

Bozkurt, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

9 Ocak 2021 Cumartesi 15:50

Bozkurt, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında, halkın düşüncesinin, hissiyatının, sevinç ve üzüntüsünün basın aracılığıyla gün yüzüne çıktığını ifade eden Bozkurt; basın mensuplarının demokrasinin güçlenmesinde, birlik ve beraberliğin korunmasında, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir payı bulunduğunu vurguladı.
Bozkurt, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız; ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde halka aktararak, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında, doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar. Bilgi aktarımının yanı sıra yeri geldiğinde yöremizin, bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasına, gelişmesine de katkıda bulunan gazetecilerin toplumsal statüsünün güçlendirilmesi toplumun da yararınadır. Basınımızın gösterdiği gelişmede şüphesiz en büyük pay, görevini fedakarca yapan basın çalışanlarına aittir. İçinde bulundukları şart ya da koşullar ne olursa olsun görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin düzenli bir mesai kavramı olmadan, halkı bilgilendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Demokratik kültürümüzün en önemli parçalarından birisi olan medya kuruluşlarımız; sorumluluklarının bilincinde olarak, hem demokrasimizin gelişmesine hem de birlik ve beraberliğimizin pekişmesine katkılarını sürdürmektedirler. Bu düşüncelerle, medya mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, başarılar diliyorum.”

Yorumlar

%100 deri ve marka ayakkabılarda müthiş indirim!

8 Ocak 2021 Cuma 19:32

%100 deri ve marka ayakkabılarda müthiş indirim!

Zer Ayakkabı Kdz. Ereğli'de açıldı.

Zer Ayakkabı %100 iç, dış deri marka ayakkabıları ile Kdz. Ereğli Ay City AVM giriş katında hizmet vermeye başladı. Kaliteli markaları uygun fiyata satışa sunan Zer Ayakkabıda kadın, erkek ve çocuk aykkabılarında açılışa özel %50 indirim var. Hakiki deri, ortopedik çocuk ayakkabıları 60 TL, bay-bayan 100 TL, botlar ise 150 TLden başlayan fiyatlarla. Başka yerde bulamayacağınız ortopedik ve hakiki deri ayakkabılar sadece Zer Ayakkabı'da.
Zer Ayakkabı yetkilieri açılışa özel kampanyadan faydalanmak için tüm Ereğli halkını mağazalarına davet etti. Sınırlı sayıdaki yüzlerce çeşit indirimli ayakkabı fırsatından yararlanmak için acele edin.

Yorumlar