Ereğli’de 72 saatte 32 kişiye sokağa çıkma cezası...

4 Mayıs 2020 Pazartesi 00:38

Ereğli’de 72 saatte 32 kişiye sokağa çıkma cezası...

Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 32 kişiye ve 1 iş yerine idari yaptırım uygulanmak üzere tutanak tutuldu.

 İçişleri Bakanlığınca 30 büyükşehir ile Zonguldak'ta, il sınırları içinde 3 gün sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesinin ardından Kdz. Ereğli’de son 72 saatte 32 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği ve 1 işyerinin (market) iş yeri açma yasağına uymadığı tespit edilerek, idari yaptırım uygulanmak üzere tutanak tutuldu. Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri üç noktada sabit uygulama yaparken, devriye ekipler de denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Etiketler:

Ereğli polisi , sokağa çıkma kısıtlaması , yasak

Yorumlar

Ereğli’de pozitif vaka sayısı 83’e yükseldi...

3 Mayıs 2020 Pazar 18:07

Ereğli’de pozitif vaka sayısı 83’e yükseldi...

Kdz. Ereğli ilçesinde salgının başlamasından bu güne kadar tespit edilen pozitif vaka sayısı bu gün 83’e yükseldi.


 Tüm Türkiye’de olduğu gibi Zonguldak ve Ereğli’de korona virüs salgını ile mücadele tüm hızıyla sürüyor. Kdz. Ereğli ilçesinde salgının başlamasından bu güne kadar tespit edilen pozitif vaka sayısı 83’e yükseldi. Korona virüs testi pozitif çıkan 83 kişiden 42’si tedavi gördüğü hastanelerden iyileşerek taburcu edilirken, 19 kişi ise hiç hastaneye yatmadan evinde tedavi ile hastalığı yenmeyi başardı. İlçedeki hastanelerde yoğun bakımda tedavi gören sayısı ise 0 olduğu belirtildi. Kdz. Ereğli ilçesinde korona virüs hastalığına yakalananlarda vefat sayısı 4’e yükseldi. Numune alınan 14 kişinin ise test sonuçlarının beklendiği dile getirilrdi

Etiketler:

Zonguldak , kdz ereğli , vaka sayısı , pozitif , ereğli vaka sayısı , vaka

Yorumlar
 • Yilmaz
  4 Mayıs 2020 Pazartesi 11:52

  Evde kalin

Jandarmadan minik yağmura süpriz...

3 Mayıs 2020 Pazar 13:10

Jandarmadan minik yağmura süpriz...

Zonguldak'ta jandarma ekipleri iki çocuğun doğum gününü kutladı.

 Zonguldak İl jandarma Komutanlığınca; Kilimli İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında bulunan Göbü Köyünde ikamet eden, babası Siirt Komando Tugay Komutanlığında görev yapan Büşra Göktepe'nın doğum günü; yaş pasta ile kutlandı. Çaycuma İlçe Jandarma Komutanlığını arayan Hayrullah Karaman, torunu Yağmur Akpınar'ın doğum günü olduğunu kendisine doğum günü pastası yaptığını ancak sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle pastayı torununa götüremediğini söyleyerek yardım talebinde bulundu. 
Çaycuma İlçe Jandarma komutanlığı Motorlu Trafik Timi tarafından doğum günü pastası Hayrullah Karaman'dan teslim alınarak torunu Yağmur Akpınar'ın ikamet ettiği Akpınar köyüne götürülerek teslim edildi. Kendisi için hazırlanan pastayı gören minik Yağmur ise mutluluk yaşadı. 

Etiketler:

Zonguldak , jandarma , pasta , minik yağmur , yağmur akpınar , çaycuma

Yorumlar

192 engelliye maaşlarını polis götürdü

2 Mayıs 2020 Cumartesi 16:36

192 engelliye maaşlarını polis götürdü

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde engelli maaşları polis ekipleri ve PTT görevlileri tarafından dağıtıldı.

Kdz. Ereğli’de PTT görevlileri ve polis ekipleri tarafından sokağa çıkamayan engelli vatandaşlara maaş dağıtımı yaptı. Toplam 245 adrese giden polis ekipleri, 192 kişiye, 127 bin 448 TL engelli maaşı dağıtımı gerçekleştirdi.
Zonguldak Valiliği ve Kaymakamlıklar bünyesinde oluşturulan Vefa sosyal Destek Grubu ihtiyacı olan vatandaşların taleplerini karşılamaya devam ederken, il genelinde ekmek, su, tüp gaz gibi ihtiyaçlarda vatandaşlara ulaştırılıyor.

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak , polis , engelli maaşlar ,

Yorumlar

Yasağa uymayan 18 kişi ve 1 iş yerine ceza...

2 Mayıs 2020 Cumartesi 16:33

Yasağa uymayan 18 kişi ve 1 iş yerine ceza...

Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 18 kişiye ve 1 iş yerine idari yaptırım uygulanmak üzere tutanak tutuldu.

İçişleri Bakanlığınca 30 büyükşehir ile Zonguldak'ta, il sınırları içinde 3 gün sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesinin ardından Kdz. Ereğli’de 18 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği ve 1 işyerinin (market) iş yeri açma yasağına uymadığı tespit edilerek, idari yaptırım uygulanmak üzere tutanak tutuldu.
Ereğli’de polis ekipleri 4 ayrı noktada araç geçiş denetimlerini sürdürürken, mahallelerde de polis ekiplerinin kontrolleri devam ediyor.

Etiketler:

kdz ereğlihaber , ereğli haber , Zonguldak ,

Yorumlar
 • Yasar
  3 Mayıs 2020 Pazar 17:30

  Bu yasak işi sadece yollardami mahalle ve sokaklarda insanlar dışarıda nerde görevliler nerde denetimler yoksunuz

 • Vatandas
  2 Mayıs 2020 Cumartesi 19:52

  Valla kestaneci radar arasinda normalin iki kati trafik var bugun bunedir hepsimi yasaktan muaf bu gecen arabalarin son ses muzik acik birde bazilarinda