Ereğli'de pazar nerelerde kurulacak?

8 Mayıs 2020 Cuma 15:27

Ereğli'de pazar nerelerde kurulacak?

Kdz. Ereğli'de pazar kurulacak tarih ve yerleri listelendi.

İşte detaylar...

-11 Mayıs 2020 Pazartesi Cumartesi Pazarı

-12 Mayıs Salı Kadıtarlası Pazarı

-14 Mayıs Perşembe Kepez Pazarı

-15 Mayıs Cuma Cumartesi Pazarı 

-18 Mayıs Pazartesi Cumartesi Pazarı

-19 Mayıs Salı Cumartesi Pazarı

-19 Mayıs Salı Kadıtarlası Pazarı

-20 Mayıs Çarşamba Merkez Pazarı

-21 Mayıs Perşembe Merkez Pazarı

-21 Mayıs Perşembe Kepez Pazarı

-22 Mayıs Cuma Merkez Pazarı 

 

 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , ereğlide kurulacak pazar yerleri , pazar , sebze meyve

Yorumlar
 • ismail demir
  16 Mayıs 2020 Cumartesi 01:07

  bugün 15 mayıs 2020 cuma günü pazarcının biri yaşlı bir müşteriye saldırdı.müşteri haklı ya da haksız genç bir pazarcının yaşlı bir müşteriye saldırması ne demektir?marketler normale döndüğünde pazarcılar ne düşünecek acaba

Banka önlerinde sosyal mesafe uyarıları...

8 Mayıs 2020 Cuma 15:07

Banka önlerinde sosyal mesafe uyarıları...

Zonguldak'ta polis ekipleri banka önlerinde sosyal mesafe kuralına uyamayan kişileri uyararak maske takmalarını istedi.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın almış olduğu karar doğrultusunda 23 büyükşehir ve Zonguldak'ta da il ve ilçere giriş çıkış kısıtlaması devam ediyor. Akciğer hastalıklarının fazla olduğu Zonguldak'ta, polis ekipleri şehir merkezinde denetimlerini sıklıkla sürdürüyor. Zonguldak Emniyet Müdürlüğüne bağlı Polis ekipleri banka önlerinde 1.5 metre sosyal mesafe kuralına uyamayan kişileri uyararak maske takmalarını istedi. Öte yandan banka girişlerinde ise vatandaşlara ateş ölçümü yapıldı. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak , polis

Yorumlar
 • Yasin
  17 Mayıs 2020 Pazar 19:52

  aaaaaaaa

Alaplı’da vaka sayısı yükseldi...

8 Mayıs 2020 Cuma 15:02

Alaplı’da vaka sayısı yükseldi...

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, korona virüs (Covid-19) kesinleşen pozitif vaka sayısı, son 4 günde 9 kişi daha artarak 59'a yükseldi.

 Edinilen bilgiye göre, Alaplı'da 3 Mayıs pazar günü 50 olan korona virüs (Covid-19) kesinleşen pozitif vaka sayısı, aradan geçen 4 günün ardından 9 kişi daha artarak 59'a yükseldi. Bunlardan, 3'ü yoğun bakımda, biri de entübe hasta olmak üzere 20 hastanın hastanede tedavisine devam edildiği, 31 hastanın iyileştiği, 8 hastanın da evinde izole bir şekilde tedavisinin sürdüğü öğrenildi. 
Alaplı ilçesinde, ilk vakanın çıktığı 20 Mart'tan bu yana, Covid-19 testi pozitif çıkan sadece bir hasta vefat etti. 

Yorumlar

"5 dakika sonra haberim gelir" dedi! Polisi alarma geçirdi

8 Mayıs 2020 Cuma 14:58

"5 dakika sonra haberim gelir" dedi! Polisi alarma geçirdi

Zonguldak'ta bir kadının deniz kıyısındaki falezlerden atlayabileceği ihbarı polisi alarma geçirdi. Bölgeyi didik didik eden polis ekipleri herhangi bir bulguya rastlayamayınca olay yerinden ayrıldı.

 Edinilen bilgiye göre olay öğlen saatlerinde yaşandı. 155 ihbar hattını arayan ihbarcı, yakınından geçen bir kadının "Fener kayalıklara gidiyorum. 5 dakika sonra haberim gelir" şeklinde ihbarda bulundu. Kadının güzergahı üzerinde arama yapan ekipler, eşkal doğrultusunda herhangi bir bulguya rastlayamayınca söz konusu falezlerin bulunduğu bölgeye gitti. 
Kayalık bölgeyi tek tek arayan ekipler, "Aşıklar Kulesi" tabir edilen bölgeyi de inceledi. Ancak herhangi bir kişiye rastlayamadı. İhbar doğrultusunda alarma geçen ekipler bir süre sonra bölgeden ayrıldı. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak

Yorumlar
 • Hamza Ocal
  9 Mayıs 2020 Cumartesi 16:41

  Toplumun ruh sagligi ciddi oranda bozuldu.Emniyetteki arkadaşlara ve halkımıza sabırlar.

Berber ve kuaförler dezenfekte edildi...

8 Mayıs 2020 Cuma 14:53

Berber ve kuaförler dezenfekte edildi...

11 Mayıs günü açılacak olan berber ve kuaförlerde hummalı çalışma yapılıyor. Ekipler de iş yerlerini dezenfekte ederek destek oldu.

 Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Bayar, ZonguldakBelediye Başkanı Ömer Selim Alan ile görüşme yaparak iş yerlerinin ilaçlama isteğinde bulundu. Bunun üzerine merkezde ve mahallelerde bulunan toplamda 181 berber ve kuaför dükkanlarının ilaçlatma kararı alındı. 
Dezenfekte ekibi Madenci Anıtı'nda toplanarak merkezde bulunan kuaför ve berber dükkanlarını ilaçlamaya başladı. Çalışmadan memnun olduklarını ifade eden iş yeri sahipleri, dezenfekte çalışmalarının haricinde temizlik çalışmalarını da hummalı bir şekilde sürdürdüklerini ifade etti. Ekiplere teşekkür eden esnaflar, randevulu olarak çalışacakları 11 Mayıs gününü beklediklerini belirttiler. Bazı esnaflar ise iş yerindeki koltuklar arasına iki metre mesafe koyduklarını belirterek tek kullanımlık havlu ve peçete kullanımı için de gerekli hazırlıklarını yaptıklarını ifade etti. 

Etiketler:

Kdz Ereğli , Ereğli haber , Zonguldak ,

Yorumlar