GMİS heyeti ilk ziyaretini TTK Karadon Müessesesine yaptı

25 Haziran 2019 Salı 15:24

GMİS heyeti ilk ziyaretini TTK Karadon Müessesesine yaptı

Türkiye Taşkömürü Kurumu’na (TTK) iş başı yapan ilk 1000 yeni madencinin intibak kursları bağlı oldukları Müessese Müdürlüklerinde devam ediyor.

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil ve Genel Merkez Yönetim Kurulu TTK Karadon Müessesesi Kilimli İşletmesi ve Gelik İşletmesinde kurs gören yeni madencilere hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 
GMİS heyeti ilk ziyaretini TTK Karadon Müessesesine yaptı. Önce Müessese Müdür Yardımcısı Recep Aydemir’i makamında ziyaret eden GMİS heyeti daha sonra Müessese Yöneticileri ile birlikte, Kilimli İşletme Müdürlüğü dershanesinde kurs gören madencileri ziyaret ettiler. GMİS Genel Sekreteri Volkan Yıldız, yeni madencilere GMİS Yönetim Kurulunu tanıtarak “GMİS camiasına hoşgeldiniz” dedi. 
Genç madencilere konuşan GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, hayırlı olsun dileklerinin ardından şunları söyledi; “Sizler iş başı yaptığınızda ben yurt dışında Uluslararası Çalışma Örgütü (İLO) toplantısındaydım. Döner dönmez sizlerin yanına geldim. Bugün de Genel Merkez ve Şube Yönetim Kurulumuz ve Kurum Yöneticilerimiz ile birlikte yeniden buradayız. Arkadaşlar, sizler kuruma iş başı yaptığınız günden itibaren aynı zamanda da Genel Maden İşçileri Sendikası üyesisiniz. Arkadaşlar Genel Maden İş Sendikası büyük bir camia ve güçlü bir sendikadır. İlk etapta 850 arkadaşımız işe başladılar. Bu 1500 işçi ile tamamlanıp çalışma hayatına girip hep beraber üreteceğiz. Yer altı madenciliği zor bir meslek. Bu kursta size çok önemli bilgiler aktarılıyor. Bu bilgileri çok ciddiye alarak çok iyi öğrenin. Bu öğrendiklerinizi eksiksiz olarak yeraltında çalışırken uygulayın. Yer altında çalışırken önceliğimiz işçi sağlığı ve iş güvenliği. Madencilik zor bir meslektir. Yeraltından çıkan en büyük cevher insandır. Bu anlamda herkes işini düzgün ve güvenli bir şekilde yapmak zorunda. Bizler böyle gördük, sizlerde bunu devam ettireceksiniz. Bizlerde sizler gibi buralardan başladık. Sizlerde yarın sizlerde aday olacaksınız ve bizim şuan bulunduğumuz makamlarda görev yapacaksınız. Bu bir bayrak yarışıdır. Bizim öncelikli hedefimiz kurum. Öncelikli hedefimiz Zonguldak ve Genel Maden İşçileri Sendikası. Arkadaşlar; Kurum üretmeye devam ettiği sürece Zonguldak var. Genel Maden İşçileri Sendikası var. 
Bu anlamda sizler bunu devam ettirmek için işe alındınız. Çalışmaya devam edeceksiniz. 
Dediğim gibi, birbirimize sahip çıkacağız, işimizi düzgün yapacağız. Sendikamıza üye olduğunuz andan itibaren tüm sendikal haklardan yararlanmış oluyorsunuz. İş yerleriniz deki en ufak sıkıntıyı, kafanıza takılan, aklınıza yatmayan sorunlarınızı amirlerinize, sendikacı arkadaşlara, bizlere bildirin. Bizler birlik içinde dayanışma içinde olduğumuz için güçlüyüz. Bu gücümüzü de kol kola, omuz omuza verdik öyle elde ettik. Tarihimizi, geçmişimizi biliyorsunuz. Sizler sendikamızı daima takip edin. İnternet Web sayfamız var. Gazetemiz var. Sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Sendikanız ile işiniz ile ilgili en doğru bilgileri ancak bizlerden alabilirsiniz. Sendika şubelerinizi muhakkak ziyaret edin. En ufak şeyde bile bilgi alın. En büyük cehalet bilgisizliktir. Yine çok önemli bir konu arkadaşlar. Daha öncede söylemiştim. Maden İşçileri Eğitim ve Spor Vakfımız var. Bu Vakıf, üniversitede okuyan maden işçilerinin ve maden şehitlerinin çocuklarına öğrenim bursu veriyor. Bu çok önemli bir konu arkadaşlar. Sizin vereceğiniz bir sigara paketi parası ile çocuklarımız burs alarak öğrenimlerine önemli destek sağlamış oluyorsunuz. Yarın sizin çocuklarınız da bu burstan yararlanacaktır. Ben özellikle rica ediyorum. Hepiniz bu vakfa üye olun. Vakfın işi sadece burs ile bitmiyor. Köy okullarımıza ve köylerimizdeki spor faaliyetlerine de destek veriyoruz. 
Yine Ankara’ya gittiğinizde orada misafir olarak kalabileceğiniz Misafirhanemiz var. 
Orada aileleriniz ile birlikte düşük bir meblağ karşılığı orada misafir olabiliyorsunuz.” 
Karadon Kilimli İşletmesinin ardından GMİS Heyeti Kurum yöneticileri ile birlikte Gelik İşletmesinde kurs gören yeni madencileri ziyaret ettiler. GMİS Karadon Şube Başkanı Kemalettin Karataş’ın Genel Merkez Yönetim Kurulunu tanıtmasının ardından Genel Başkan Hakan Yeşil yeni kursiyerlere bir konuşma yaptı. 
GMİS heyetinin ziyaretlerinde GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Hüseyin Kolçak, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, GMİS Karadon Şube Yöneticileri katıldı.

Yorumlar

Buram buram Osmanlı Çileği kokuyor...

17 Haziran 2019 Pazartesi 16:20

Ereğli Haber

Buram buram Osmanlı Çileği kokuyor...

Kdz. Ereğli ilçesinde yaşayan iş adamı Vahap Akbulut kokusu, aroması ve lezzeti ile diğer çilek türlerinden farklı olan Osmanlı Çileği aromasından şampuan, kolonya, sabun ve krem üretti.

 

Kdz. Ereğli ilçesinde doğal ürünler ve kozmetik ürünlerin satış ve üretimin yapıldığı firmanın sahibi iş adamı Vahap Akbulut, Kdz. Ereğli ilçesinde yetişen Osmanlı Çileği aromasından kozmetik ürünler elde etti. Kdz. Ereğli’yi çok sevdiğini ve yaşadığı ilçenin daha fazla tanınması için kozmetik ürünlerden oluşan hediyelik bir paket hazırlamayı düşündüğünü dile getiren Akbulut, sadece bu bölgede yetişen Osmanlı Çileği aromasından şampuan, kolonya, sabun ve krem den oluşan kozmetik ürünler yaptığını ifade etti.

Akbulut “Amacım Kdz. Ereğli’nin tanıtımına katkı sunmak”
Osmanlı Çileği aromasından elde ettiği ürünlerden kar amacı gütmediğini belirten girişimci Akbulut “Doğma büyüme Ereğliliyim. Baharatçılıktan gelen bir ailenin çocuğuyum. Doğal ürünler ve doğal kozmetik ürünleri üretimi, satışı ve aynı zamanda Türkiye çapında pazarlamasını yapmaktayız. Öncelikli hedefimiz, Kdz Ereğli kömürüyle ve çeliği ile öne çıkmış şirin bir ilçemizdir. Osmanlı Çileği ise sadece Türkiye’de yetişen aroması, tadı ve kokusuyla öne çıkan mükemmel bir meyve. Günümüzde önem verilip Osmanlı çileğimizin üretimi biraz daha arttı. Bizde Osmanlı Çileği ile alakalı ilçemiz, Ereğli’mizin tanıtımı ile alakalı ile neler yapabiliriz diye bir düşünceye kapıldık ve Osmanlı çileği ile kozmetik ürünleri üretmeye karar verdik ve bunu başardık. Dışarıdan gelen misafirlerimiz olsun, Ereğli özlemi çeken gurbetçimiz olsun artık geldiklerinde sadece Osmanlı Çileği reçeline bağlı kalmaksızın, Ereğli’den hatıra kalması şeklinde içinde Osmanlı Çileği şampuanı, kremi, kolonyası ve sabun şeklinde güzel bir ürün konsepti yaptık. Devamında da Osmanlı çileği ile alakalı farklı iyi şeyler yapmaya da devam edeceğiz. Bizler artık burada yaşıyoruz Ereğli için ne yapabilirsek bizim için artık bir onur ve gururdur. Bu ürünler şimdi mesela kremimiz soft ve doğal bir kremdir. Hiçbir yan etkisi olmayan nemlendirici ve Osmanlı Çileği aromasına sahip bir krem. Şampuanımız yine saç bakımında kullanılan dökülme, kırılma ve benzeri sorunlar için ve Osmanlı çileği özü içeren hoş bir şampuan. Sabunumuz yine Hindistan cevizi esaslı kimyasal olmayan Osmanlı çileği kokusuyla özdeşleşmiş bir sabun. Kolonyamız ise keza Osmanlı Çileği ekstrektı kullanılarak Ereğli havası teneffüs ettiren, Ereğli’yi Türkiye’ye dünyaya tanıtmayı amaçlayan kozmetik ürünlerimiz. Ürünle alakalı maddi bir beklentimiz yok. Bu seti 49.00 TL’ye satıyoruz. Ereğli’miz tanınsın yani Ereğli tanınırsa bizler tanınırız. Ereğli göç almaya başlarsa, üretim olursa burada ki refah seviyesi yükselir, hep beraber mutlu oluruz. Şuanda bizim bir ticari kaygımız yok. Sizlerde hak verirsiniz ki bu setin fiyatı zaten maliyet fiyatıdır” dedi.

“Yılda 600-700 bin dolarlık ihracat yapıyoruz”
Firma olarak yaklaşık 3 bin çeşit ürün yaptıklarını ve bu ürünlerin 100-120 çeşidini ağırlıklı Arap ülkeleri olmak üzere ihraç ettiklerini belirten Akbulut, hedeflerinin bu rakamları daha yukarılara çekerek ülkemize döviz kazandırmak olduğunu anlattı. Akbulut konuşmasında şu sözlere yer verdi; “VHP Bitkisel ürünler ve Furkan Doğal ürünler olarak yaklaşık 3 bin çeşit ürün üretmekteyiz. Piyasaya fason da yapmaktayız. İhracat olarak yüzde 10 kalem civarı, yıllık 100 olur, 120 olur değişir yani. Yaklaşıkta 600-700 bin dolarlık ihracat yapıyoruz. Hedefimiz büyük ama nasip. Arap ülkelerine daha çok nadiren de Hollanda, Almanya, Belçika ama Ürdün, Fas, Tunus, Cezayir, Irak’a ihraç ediyoruz. Bu arada Irak’ın her tarafında savaş yok bilinsin isterim. Suriye orası da dahil ürün satıyoruz.”

Yorumlar

Gülhan Yapı’da hüzün ve mutluluk bir arada yaşandı

17 Haziran 2019 Pazartesi 13:10

Gülhan Yapı’da hüzün ve mutluluk bir arada yaşandı

Kdz. Ereğli’nin köklü firmalarından Gülhan Yapı firması 26 yıllık çalışanını emekli etmenin hem mutluluğunu hem de hüznünü bir arada yaşadı. İlçenin örnek işadamlarından Gülhan Yapı firması Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Gülhan “Bu gün Gülhan Yapı ailesinden bir arkadaşımızı emekli etmenin hem mutluluğunu hem de hüznünü bir arada yaşıyoruz. Kendisine tüm emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinin önce gelen yapı ve inşaat malzemesi firmalarından Gülhan Yapı bu gün 26 yıllık bir çalışanının emeklinin sevincini yaşamasına vesile oldu.
Kdz. Ereğli ilçesi Çaylıoğlu Alacabük Köyü doğumlu Şaban Gülhan tarafından 1985 yılında faaliyete başlayan Gülhan Yapı firması istikrarlı büyümesi, müşteri memnuniyeti ve güven odaklı geçmişi ile bu gün halen 22 çalışanı ile bölge halkına kaliteli hizmet sunuyor.
Gülhan Yapı’nın büyümesinde ve bölgenin önemli firmalarından bir tanesi haline gelmesinde çalışma arkadaşlarının çok büyük payı olduğunu dile getiren İş Adamı Şaban Gülhan “Bu gün Gülhan Yapı ailesinden bir arkadaşımızı emekli etmenin hem mutluluğunu hem de hüznünü bir arada yaşıyoruz. Biz burada tüm çalışanlarımızla gerçekten bir aile olduk. Hüseyin Göktürk kardeşimizin bizde 26 yıllık bir emeği var. Tüm çalışanlarımıza olduğu gibi kendisine de verdiği tüm emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Emekliliğini ailesi ile birlikte mutlu ce huzurlu bir şekilde geçirmesini temenni ediyorum” dedi.
Patronunun ve çalışma arkadaşlarının düzenlediği törende oldukça duygusal anlar yaşayan ve konuşmakta güçlük çeken 49 yaşındaki Hüseyin Göktürk, “Patronum Şaban beyinde dediği gibi bu gün hem çok mutluyum hem de hüzünlüyüm. Uzun yıllardır burada çalışıyorum. Burada hep bir aile gibi olduk. Patronum Şaban Gülhan’a çok teşekkür ediyorum. Tüm çalışan arkadaşlarımıza olduğu gibi benim de emeğimin karşılığını her zaman alın terimiz kurumadan ödemiştir. Bu günde emeklilik tazminatımı aldım. Allah kendisinden razı olsun. Bu mutluluğu rabbim tüm çalışan arkadaşlarıma yaşatsın” diye konuştu.
Gülhan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Gülhan ve çalışanları emekli olan arkadaşları Hüseyin Göktürk’ü tebrik ederek, bundan sonraki yaşamında mutluluklar diledi.

Yorumlar
 • üzeyir DOĞAN
  23 Haziran 2019 Pazar 11:22

  Gerçek manada tam erğli şartlarına uyğun mazemesi ileişçisi ile patronu ile fiyat istikrarı ile çalışıla bilecek bir firmadır bu istikrarın devamını diler başarıların devamını dilerim DOĞAN YAPI ereğlı olarak hertürlü yanındayız sayğılar sevgiler sizinle

 • bir esnaf kavakliktan
  21 Haziran 2019 Cuma 08:20

  ilk önce rabbim şaban beye sağlık sıhhat versin emekli olan arkadaşa hayirli olsun diliyorum....

 • Sait cekirdekci
  21 Haziran 2019 Cuma 01:41

  Şu an itibariyle Hüseyin beye mutluluklar diler Emeklilik hayatındada başarılar temenni ederim .

Kurayla TTK’da maden işçisi oldular

23 Mayıs 2019 Perşembe 15:06

Kurayla TTK’da maden işçisi oldular

Zonguldak’ta Türkiye Taşkömürü Kurumu’na alınacak 500 maden işçisi için kura çekimi başladı.

Kurada konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Mithat Cansız, “Ülkemiz sonsuz şükürler olsun ki elde etmiş olduğu güven ortamıyla son 17 yılda kalkınma ve gelişme dönemi gerçekleştirdi” diye konuştu. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zonguldak mitinginde TTK’ya bin 500 işçi sözü vermesinin ardından hazırlıklar tamamlanmış Zonguldak 700, Bartın 200 ve Karabük 100 kontenjan olmak üzere bin işçi kurayla belirlenmişti. 
Site Spor Salonu’nda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Mithat Cansız’ın da katılımıyla kura çekimi gerçekleştirildi. Alınacak 500 işçiden 350’si Zonguldak’tan, 100’ü Bartın’dan ve 50’si Karabük’ten olmak üzere kura çekimi gerçekleştirilecek. 
Saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı’nın okunduğu kura töreninde açılış konuşmasını TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu yaptı. Eroğlu, “Malumunuz bin 500 işçi alımı süreci Cumhurbaşkanımızın talimatıyla start almıştı. Ama yakinen bildiğim bölge milletvekillerimizin süreci sonuçlandırmadaki gayretleri, sürecin takibinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın da bu anlamda takipleri ve sonuçlanmada emekleri oldu. Hepsine ve siz aday kardeşlerime gönülden teşekkür ediyorum. Birinci kurada belirlenen aday kardeşlerimizin sisteme girişleri 31 Mayıs’ta gerçekleştirilecektir. Şu anda Zonguldak, Bartın ve Karabük’te eş zamanlı kura çekimi başlamak üzere. Gücümüze TTK ailesinin gücüne güç katmanız temennisiyle. Hepiniz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Şansınızın, bahtınızın açık olmasını temenni ediyorum” dedi. 
“Bu zenginliğimizi çıkartıp ülkenin hizmetine sunmaya ihtiyacımız var” 
Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş da yaklaşık “İkinci kez işçi alımı vesilesiyle kura toplantısında bir aradayız. Doğrusu geçtiğimiz bin işçimizi alırken ki heyecan pek salonda kalmamış. Gönüllere inmiş gibi gözüküyor. TTK, madenlerimiz ve madencilerimiz Zonguldak için ayrı bir önem taşıyor. Bizim ülke olarak bu varlığımızı, bu zenginliğimizi oradan çıkarma ihtiyacımız var. Çıkarıp ülkemizin hizmetine verme, sunma ihtiyacımız var. Bunu da öncelikle TTK eliyle sonra da diğer sözleşmeli kuruluşlar eliyle yapmak durumundayız. Dolayısıyla maden işçiliği Zonguldak’ın gündeminde hep oldu ve olmaya da devam edecek. Dün akşam Kozlu’da madeni ziyaret etme imkanı bulduk. Madencilerimizin çalışma şartlarında bir arada olduk. TTK’daki yenilikleri de görme imkanımız oldu. Madenciliğin sorunları var ama çabalar da var. Çabaların başarıya ulaşması en büyük temennimiz. Zonguldak’ın sorunları var. Zonguldak ve madenciliğin sorunları at başı gidiyor. Zonguldak madenle var olmuş. Bu çerçevede TTK’nın faaliyetlerini gerek işçi alma gerekse yenilenme ve sorunları çözme faaliyetlerini önemsiyoruz. Genel müdürlüğümüzün şahsında kurumu ve bakanlığımıza teşekkür ediyoruz. Hükumetin bize sağladığı bu objektif işe alma imkanı için gerçekten teşekkür ediyoruz. Madenci adaylarımız gerçek bir kura ile çekilişe katılacaklar. İnşallah hakları tecelli etmiş olacak. Bu imkan için TTK’ya, hükumetimize, Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi. 
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Mithat Cansız da 18 bine yakın başvuru olmasına rağmen salonun boş olmasına dikkat çekti. Cansız, “Bir önceki kura çekiminde buraların tıklım tıklım olduğunu hatta dışarılara taştığını söylediler. Bu gün gördüğümüz kadarıyla biraz mütevazi. Ben bunu olumlu bir şekilde açıkçası yorumluyorum. Bir önceki kurada o kadar objektif ve hakkaniyetli, adaletli bir çekim mekanizması korunmuş ki vatandaşlarımız bunun hakkaniyet konusunda şüphesi olmadığı için gelme gereği duymamış olabilirler. Diğer taraftan malum Ramazan ayı herkes sahura kalkıyor” dedi. 
Bakan Yardımcısı Cansız, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan geçen yıl Zonguldak’a teşrif etmişlerdi. TTK’ya bin 500 yeraltı işçi sözü vermişti. Bakanlarımızın katılımıyla geçtiğimiz aylarda 1000 kardeşimizi TTK’lı yapmış olduk. Bugün ilave 500 kişi almış olacağız. Zonguldak Batı Karadeniz’in bir maden şehri. Ekmeğini taştan çıkartmak deyiminin adeta vücut bulduğu kutsal mesleğin başkentidir. Bu gayret ve emek karşılık bulduğu ekonomik değerin çok ötesinde bir öneme sahip bu topraklarda. Sadece bölgeye kazandırdığı ekonomik değer değil bölgenin sosyal ve kültürel gelişmelere madenciliğin rolü var” ifadelerine yer verdi. 
Cansız, “Ülkemiz sonsuz şükürler olsun ki elde etmiş olduğu güven ortamıyla son 17 yılda kalkınma ve gelişme dönemi gerçekleştirdi. Bizlerde Cumhurbaşkanımızın kararlılıkla ortaya koyduğu 2023 hedeflerine ulaşabilmek gayesiyle, milli enerji ve maden politikamız çerçevesinde bakanlığımızın sorumlu olduğu tüm alanlarda var gücümüzle çalışıyoruz. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında dünyanın gelişmiş en büyük 10 ekonomisi arasında yer alabilmek için hepimize olduğu gibi madencilik sektörüne de büyük görevler düşüyor. Biz bu yola çıkarken bağımsız enerji ve güçlü Türkiye dedik. Çünkü 2023, 2053 ve 2071 hedeflerinde yolun bağımsız ve yerli enerjiden geçtiğinin farkındayız” şeklinde sözlerine devam etti. 

“GSMH’daki payı yüzde 3 seviyesine taşıma hedefimiz var” 
Milli enerji ve maden politikası kapsamında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı olarak ülkemizin gayri safi milli hasıla içerisindeki madencilik payını yüzde 1’ler seviyesinden 2023 yılına kadar yüzde 3’ler hedefine taşıma gayretimiz var. Önümüzdeki 4-5 yıl içerisinde bunu 4-5 milyar dolarlar seviyesine çıkartma gayretimiz var. Bu inanç öz güven bizde var. Bunu kazanacak maden kaynağımız ve gücümüz de var. Madenciliğin Türkiye ekonomisinin parlayan yıldızlarından birisi olması ve bu alana daha fazla yatırım yapılabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyuyoruz. Bundan dolayı bizler derinlere indikçe yükselir Türkiye diyoruz. İnşallah madencilik sektörü büyüdükçe Zonguldak, Bartın, Karabük, Karadeniz ve tüm Türkiye büyüyecek. Her şey sizler için milletimiz için. Her şey Cumhurbaşkanımızın idealini ortaya koyduğu büyük Türkiye için. 8 bin 88 maden sahasında tüm Türkiye sathında geçen yıl 11 bin 500 maden ocağını denetledik. Bu denetimlerin bazıları pek tabii habersizdi. Geçen yıl sadece TTK ve redevansçılara çalıştığı ocaklarda 70 kez denetim yaptık” diye sözlerine son verdi. 
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz da konuşmasında TTK’nın işçi sayısının norm kadro seviyesine çıkartılması gerektiğine vurgu yaptı. Yavuzyılmaz, işçi maaşları arasındaki farklılıkların dikkate alınarak bu sorunun toplu iş sözleşmesinde çözülmesi gerektiğini belirtti. Yavuzyılmaz ayrıca kurumda kullanılabilen bazı ürünlerin atölyelerde üretilebildiğini belirtti. 
Kura çekimi sonucu işe girmeye hak kazananlar TTK Beden Gücü Yönergesi hükümlerine göre yapılacak olan sağlık muayeneleri sonucunda alacaları ‘Yeraltı panoayak üretim işçiliği sanatında çalışır’ kararlı sağlık raporlarının ardından işe başlatılacaklar. 

Yorumlar

İftarların değişmez adresi yine Midilli Park olacak

3 Mayıs 2019 Cuma 19:06

Ereğli Haber

İftarların değişmez adresi yine Midilli Park olacak

Kdz. Ereğli ilçesinde açıldığı günden bu yana Kdz. Ereğli halkının yanı sıra çevre il ve ilçelerden gelen ailelerin çocukları ile birlikte doğanın içerisinde hoşça vakit geçirip birbirinden lezzetli yemekleri ile vazgeçilmez mekanlardan biri haline gelen Midilli Park Ramazan ayında iftar menüleriyle yine fark oluşturdu.

Kdz. Ereğli ilçesi Aydınlar Köyü’nde yer alan Midilli Park’ta bu yıl Ramazan ayı boyunca Çorba, iftariyelikler, karışık ızgara, tatlı ve meyve, canlı müzik eşliğinde sınırsız demlik çay toplam kişi başı sadece 35 TL olacak. Her yıl Ramazan ayındaki iftarlarda dolup taşan Midilli Park bu senede iftar menüsü ve sunduğu hizmetlerle tercih sebebi olacak.
Midilli Park’ta iftar için yerinizi ayırmayı unutmayın… Midilli Park Telefon: 0 530 505 99 33

Yorumlar