Günün en anlamlı fotoğrafını onlar verdi...

19 Şubat 2019 Salı 18:18

Günün en anlamlı fotoğrafını onlar verdi...

AK Partili Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ile Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol'un verdiği bu fotoğraf bol mesaj içeriyor.

Fotoğrafı yorumsuz olarak yayınlıyoruz...

Yorumlar

İşte AK Parti'nin Ereğli il genel listesi

19 Şubat 2019 Salı 18:14

İşte AK Parti'nin Ereğli il genel listesi

AK Parti'nin Zonguldak İl Genel Meclisi Üyesi Ereğli adayları listesinde değişim yaşandı.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır tarafından ilçe seçim kuruluna verilen listede Çaylıoğlu Eski Belediye Başkanı ve bir önceki dönem il genel meclis üyesi Rıfkı Gültekin 1. sırada yer alırken, Ali Kemal Karaca 2, Engin Temel 3, Ayhan Taşdelen 4, Alaattin Uçar 5 ve Yalçın Duman ise 6. sırada yer aldı.

Yorumlar

İşte Bayram Başol'un ekibi...

19 Şubat 2019 Salı 18:05

Ereğli Haber

İşte Bayram Başol'un ekibi...

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol'un yeni dönemde birlikte çalışacağı Belediye Meclis Üyesi aday listesi ilçse seçim kuruluna verildi.

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve partisinin diğer belediye başkan adayları ile birlikte ilçe seçim kuruluna giderek belediye meclis üyesi aday listelerini teslim etti. Belediye meclis üyesi aday listesinde yer alan ekip arkadaşları ile birlikte yeni dönemde Ormanlı'ya çok daha güzel hizmetler kazandıracaklarını ifade eden Başol, 31 Mart akşamına kadar çalışıp seçimleri kazanacaklarını söyledi.

Yorumlar

İşte Gülüç'e hizmet edecek yeni ekip

19 Şubat 2019 Salı 17:57

Ereğli Haber

İşte Gülüç'e hizmet edecek yeni ekip

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş'ın belediye meclis üyesi aday listesi bu gün ilçe seçim kuruluna teslim edildi.

5 yıldır yaptığı hizmetlerle Gülüçlülerin gönlünü kazanan Gökhan Demirtaş'ın yeni dönemde birlikte çalışacağı ekip arkadaşları belli oldu. Başkan Demirtaş bu gün AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve partisinin diğer belediye başkan adayları ile birlikte ilçe seçim kuruluna giderek listeleri teslim etti. AK Partili Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş'ın ekibi şu isimlerden oluştu:

1- Hasan Polat, 2- Sedat Taşdelen, 3- Şükrü Arslan, 4- Ferihan Şenol, 5- Ahmet Akdemir, 6- Fahri Çakır, 7- Nimet Çağla Demirkol, 8- Emre Onay. Kontenjan: Mustafa Sarı.

 

Yorumlar

İşte AK Parti'nin Ereğli Belediyesi meclis listesi...

19 Şubat 2019 Salı 17:49

Ereğli Haber

İşte AK Parti'nin Ereğli Belediyesi meclis listesi...

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, Gülüç Belediye Başkan Adayı Gökhan Mustafa Demirtaş, Kandilli Belediye Başkan Adayı Mustafa Güldalı, Ormanlı Belediye Başkan Adayı Bayram Başol ve bazı partililerle birlikte ilçe seçim kuruluna giderek belediye ve il genel meclisi üyesi aday listelerini teslim etti.

Belediye Başkanı, belediye meclisi ve il genel meclis üyesi aday listelerinin tesliminin ardından çıkışta gazetecilere açıklamalarda bulunan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır 31 Mart akşamı Ereğli, Gülüç, Ormanlı ve Kandilli Belediye Başkanlıkları ile belediye meclisi ve il genel meclisi seçimlerinden galip çıkacaklarını söyledi. Çakır konuşmasında “Öncelikle 31 Mart yerel seçimleri beldelerimize, Ereğli’mize, Zonguldak’ımıza, ülkemize hayırlar getirmesini Cenap-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Bugün 19 Şubat listelerin verilmesinin son gününde bütün belediye başkan adaylarımızla, belde başkanlarımızla birlikte listelerimizi ilçe seçim kuruluna teslim ettik. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bugünden itibaren dünde başladığımız gibi, gece demeden gündüz demeden sıkılmadık el, kapısı çalınmadık vatandaş bırakmayacağız. AK Parti davasını en yukarıda oy alacak şekilde çalışmalarımızı daha da hızlandırıp, 31 Mart akşamında üç beldemizde, bir ilçe merkezimizde ve inşallah tüm Zonguldak’ımız da başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum” dedi.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin ise güzel bir meclis listesi yaptıklarını belirterek 5 yıl Ereğli’ye hizmet edecek kadroyla halkın önüne çıkmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Şahin konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Hayırlısıyla 31 Mart’a kadar devam eden bir sürecin en önemli adımlarından biri olan belediye meclis üyesi listemizi, İlçe Seçim Kurulu’na sunmuş bulunmaktayız. Bu listelerimizi ilçe teşkilatımız, il başkanımız, il kadın kolları, gençlik kolları ve genel merkezimizle birlikte organize ettik. Birlikte değerlendirerek meclis listemizi oluşturduk. Olabildiğince en kapsamlı, Ereğli’yi kucaklayan bir liste olduğunu düşünüyorum. Hepsi birbirinden değerli arkadaşlarımızla, Ereğli’ye 5 yıl boyunca hizmet edecek kadroyla, Ereğli halkının önüne gururla çıkabileceğimiz belediye meclis üyesi listesi sunduk. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Ereğli halkımızın desteklerini bekliyor, saygılar sunuyorum.”
AK Parti Kdz. Ereğli Belediyesi Meclis Üyesi Listesi şu şekilde;
1- Mustafa Kocatürk, 2- Numan Korkmaz, 3- Fuat Ulaş, 4- Mustafa Kumaş, 5- Yüksel Başkan, 6- Yahya Çakır, 7- Gülsemin Hasçelik, 8- Zafer Hüseyin Durmaz, 9- Zafer Yalman, 10- Kürşat Yağız, 11- Ayhan Erol, 12- Yüksel Demirbaş, 13- Hacı Ali Toprak, 14- Nusret Burak Öztürk, 15- Mustafa Çevik, 16- Elif Güzel, 17- Tekin alabaş, 18- Yeter Mine Efe, 19- Ömer Faruk Arslan, 20- Mithat Sarı, 21- Yeşim Özdoğan, 22- Uğur Şenol, 23- Murat Mutlu, 24- Murat Aydın, 25- Kazım Cebeci, 26- Can Buzoğlu, 27- Cansu Eroğlu, 28- İbrahim Alagöz. Kontenjan: Atalay Göktepe, Ayşe Savaş Balcı, Halil Bozkurt.

Yorumlar