İtfaiye ekipleri dereye düşen köpeği kurtardı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 18:19

İtfaiye ekipleri dereye düşen köpeği kurtardı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde OSB deresine düşen köpeği itfaiye ekipleri kurtardı.

Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan dereye köpek düştü. Hayvanın sesini duyan vatandaşlar Çaycuma itfaiyesini arayarak yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri dereye inerek mahsur kalan köpeği kurtarma çalışmaları başlattı. Korkudan kıpırdamadan duran köpek ekipler tarafından dereden çıkarılarak gerekli müdahalelerden sonra doğaya bırakıldı. Vatandaşlar itfaiye ekiplerine özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Yorumlar

Kızılay pazar esnafına maske ve dezenfekte dağıttı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 10:34

Kızılay pazar esnafına maske ve dezenfekte dağıttı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Kızılay Derneği Şubesi ve yönetim kurulu tarafından uzun süredir kapalı olan Kapalı Pazar yeri esnafına ve müşterilerine maske, dezenfekte ve eldiven dağıttı.

Kdz. Ereğli Türk Kızılay Derneği Şube Başkanı Yaşar Ciğer ve yönetimi tarafından uzun süredir kapalı olan ve yeniden faaliyete geçen kapalı Pazar yeri esnafına ve müşterilerine maske, dezenfekte ve eldiven dağıttı. Yapılan çalışma ile ilgili olarak açıklamada bulunan Türk Kızılay Derneği Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer “Uzun süredir kapalı olan ve yeniden açılan Pazaryeri esnafımıza hem hayırlı olsun dileklerimizi sunduk, hem de esnaflarımızla birlikte müşterilerine maske, dezenfekte ve eldiven dağıtımımızı gerçekleştirdik. Kızılay olarak her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Sosyal mesafe kuralına uyarak evlilik teklifinde bulundu

23 Mayıs 2020 Cumartesi 10:21

Sosyal mesafe kuralına uyarak evlilik teklifinde bulundu

Amatör küme takımlarından Tersanespor'un deniyimli kalecisi Nevzat Bodur sosyal mesafe kuralına uyarak sevgilisi Cansu Özcan'a sürpriz evlilik teklifinde bulundu.

Çılgın aşık Nevzat Bodur, sevgilisi Cansu Özcan'a süpriz evlilik teklifi yaptı. Bodur önceden hazırladığı ,'Benimle evlenir misin?' yazısını arabasını asarak boş bir yerde beklemeye başladı. Ardından Nevzat Bodur, sevgilisi Cansu Özcan geldiğinde konfeti ve meşaleler eşliğinde diz çökerek evlilik teklifinde bulundu. Bodur, Özcan'dan 'evet' cevabını almasının ardından mutluluktan havalara uçtu. Nevzat-Cansu Bodur çifti 26 Temmuz'da nikah törenin ardından dünya evine girecek.

Yorumlar

Bahçeşehir Koleji yeni döneme hazır

22 Mayıs 2020 Cuma 21:26

Bahçeşehir Koleji yeni döneme hazır

Bahçeşehir Koleji Kdz.Ereğli kampüsü olarak pandemi sürecinde normalleşme takvimine girdiğimiz bugünlerde öğrencilerimizin okula dönüşü için tüm hazırlıklarımız tamam.

İster bayram sonrası, ister sonraki bir takvimde, okulllar ne zaman açılırsa açılsın dezenfeksiyon çalışmalarımız, sosyal mesafe önlemlerimiz, eğitim öğretim planlamalarımız tamamlanmış bir şekilde tertemiz bir hava, yemyeşil bir doğa içerisindeki kampüsümüzde öğrencilerimizi bekliyoruz.Herkese sağlıklı günler diliyoruz.

Yorumlar

Kdz. Ereğli'de açık olacak fırınların listesi

22 Mayıs 2020 Cuma 16:39

Kdz. Ereğli'de açık olacak fırınların listesi

 

Yorumlar