Kömürspor'un sahası bakıma alındı

20 Mayıs 2019 Pazartesi 19:11

Kömürspor'un sahası bakıma alındı

2.Lig temsilcisi Zonguldak Kömürspor'un iç saha maçlarına ev sahipliği yapan Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda ki saha bakıma alındı.

TFF 2.Lig temsilcisi Zonguldak Kömürspor'un iç sahada maçlarına ev sahipliği yapan Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda sezonun sona ermesinin ardından saha bakıma alındı. Zonguldal Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesis Amiri Zeki Karadoğan yönetiminde zeminde yıpranan yerlere çim ekilerek düzeltme çalışmalarına başlanıldı. Bu sezon Zonguldak Kömürspor'un bütün iç saha maçlarına ev sahipliği yapan Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunun yeni sezona kadar zeminin yetişmesi bekleniyor.

Yorumlar

Kömürspor'un hoca adayları açıklandı

17 Mayıs 2019 Cuma 15:37

Kömürspor'un hoca adayları açıklandı

Zonguldak Kömürspor'da Teknik Direktör Cahit Terzi'den boşalan hocalık koltuğuna arayışlara başladı.

Kırmızı-lacivertli yönetimin Terzi'den boşalan koltuğa, Zonguldak Kömürspor yönetimi bir dönem İnegölspor'u çalıştıran ve boşta olan 47 yaşındaki Zonguldaklı teknik adam Ergün Penbe, en son İstikbal Mobilya Kayserispor'u çalıştıran ve boşta olan 51 yaşındaki Zonguldaklı teknik adam Ertuğrul Sağlam ve TFF 1.Lig takımı Adana Demirspor'u çalıştıran ve boşta olan 66 yaşındaki teknik adam Yılmaz Vural'ı gündemine aldığı iddia edildi. 
TFF 2. Lig'de sezonu 42 puanla 11'inci sırada tamamlayan Zonguldak Kömürspor'da sezonun sona ermesinin ardından teknik direktör Cahit Terzi takımdan ayrıldığını açıkladı. Kırmızı Lacivertli yönetim teknik direktör Cahit Terzinin takımdan ayrılmasının ardından önceliklerinin dışarıdan bir hoca olacağını açıkladı. Öte yandan geçtiğimiz sezon başında Kırmızı-lacivertli yönetim tecrübeli antrenör Yılmaz Vural ve Ergün Penbe'ye teklif götürmüş, şartlar oluşmadığı için transferden vazgeçilmişti. 51 yaşındaki tecrübeli teknik adamn Ertuğrul Sağlam sezon başından sonuna kadar fırsat buldukça memleketi Zonguldak'a gelerek Zonguldak Kömürspor iç saha maçlarını takip ediyordu. 

Yorumlar

Milli atlet kampa girdi, hedef Avrupa Şampiyonası

15 Mayıs 2019 Çarşamba 17:03

Milli atlet kampa girdi, hedef Avrupa Şampiyonası

Zonguldaklı milli atlet Doğukan Kilcioğlu Ankara'da yapılacak olan olimpik baraj denemeleri için Antalya'da kampa girdi.

Zonguldaklı milli atlet Doğukan Kilcioğlu, 18-19 Mayıs tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olimpik baraj deneme yarışları öncesinde Antalya'da kampa girdi. Kampta son hazırlıklarını sürdüren Kilcioğlu 13 günlük kampın ardından 17 Mayıs'ta Ankara'ya hareket edecek. Milli atlet müsabakada 14.20 derece yaparak İsveç'te yapılacak olan Gençler Avrupa Şampiyonası biletini almayı hedefliyor. 

Hedef Avrupa Şampiyonası 
Zonguldaklı milli atletin antrenörü Utku Duman, "Doğukan şu anda Antalya'da kampa girdi. Ankara'da yapılacak olan baraj denemelerine çok iyi hazırlandık. Amacımız 14.20 yaparak İsveç'te yapılacak olan Gençler Avrupa Şampiyonası biletini almak. Doğukan bu dereceyi yapacak düzeyde. İnşallah o dereceyi yaparak tekrar milli formayla ülkemizi temsil edecek" diye konuştu. 

Yorumlar

CHP'li Posbıyık yönetimine girecekler...Kim o AK Partililer?

14 Mayıs 2019 Salı 19:00

Ereğli Haber

CHP'li Posbıyık yönetimine girecekler...Kim o AK Partililer?

CHP’li Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatı ile Kdz. Ereğli Belediyespor’un kongresi 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Kongrede hangi AK Partililerin yönetimde görev alacağı merakla ediliyor.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Belediyespor kongresi 29 Mayıs 2019 tarihinde AKM Nikah Salonu’nda saat 17.00’de gerçekleştirilecek. Kulüpten yapılan açıklamada söz konusu tarihte çoğunluk sağlanamadığı takdirde kongre 11 Haziran 2019 Salı günü aynı yer ve saatte yapılacak. Kongrede yönetimin büyük çoğunluğu yenilenecek. Kulüp başkanlığına CHP’li Belediye Başkanı Halil Posbıyık getirilecek. Kulübün tüm sorumluluğu ise Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş’e verilecek. Ereğli Haber’in edindiği bilgilere göre CHP’li Başkan Halil Posbıyık listede kendisine yakın bazı AK Parti’li yöneticilerinde kendi yönetiminde olmasını talep etti. Buna göre bazı AK Partili isimlerle görüşmeler yapıldı. Buna göre AK Parti’den 5-6 ismin yönetime girmeyi kabul etti. AK Parti’den CHP’li Posbıyık’ın yönetimine girmeyi kabul eden isimlerim kimler olduğu şimdilik sır gibi saklansa da kongrede ortaya çıkacakları öğrenildi. Kendi isteği ile CHP’li Halil Posbıyık yönetimine girecek olan bazı AK Partili isimlerin ise kendilerine sorulduğunda “Bizim haberimiz yokken listeye yazmışlar” yalanını ortaya atacakları ancak kulüp yönetiminden istifa etmeyecekleri öğrenildi.

Yorumlar
  • Ölümüne Reis
    14 Mayıs 2019 Salı 19:21

    Vedat Kılıç niye gizemli yazırsun? Kimmiş öğrenelim AK Parti yi satanlar açık et kendilerini. Recep Tayyip Erdoğan'ı ve davasını satıp CHP ile menfaatleri için filört edenler defolsun gitsin AK Parti'den. Bu isimlerde tarihe not düşülsün.

Engelli sporcu Yunanistan'da tarih yazacak

13 Mayıs 2019 Pazartesi 19:08

Engelli sporcu Yunanistan'da tarih yazacak

Zonguldaklı engelli milli sporcu Sezer Uslucuk Yunanistan'da yapılacak Bilek Güreşi Avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

14-21 Mayıs tarihleri arasında Yunanistan'da Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonası yapılacak. Zonguldak'tan ay yıldızlı forma altında ülkemizi temsilen şampiyonaya 55Kg'da sağ ve sol kolda milli engelli sporcu Sezer Uslucuk temsil edecek. Kentteki hazırlıklarını tamamlayan Uslucuk, yarın şampiyonanın yapılacağı Yunanistan ülkesine hava yolu ile hareket edecek.
Zonguldaklı milli sporcu Sezer Uslucuk hedefinin şampiyonluk olduğunu söyleyerek,''Yunanistan'da yapılacak Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edeceğim. Amacım Avrupa şampiyonluğu. Hazırlıklarımı da bu yönde tamamladım. İnşallah Türk halkının desteği ile ay yıldızlı forma altında bu kez şampiyonluk yaşayacağım. Bana destek veren herkese teşekkür ederim''dedi.

Yorumlar