Nihat Doğan ,Eraslan çiftinin mutlu gününde sahne aldı

7 Eylül 2019 Cumartesi 11:18

Nihat Doğan ,Eraslan çiftinin mutlu gününde sahne aldı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, Eraslan çiftinin düğününde sahne aldı.


Ziya Gebeş’in kızı Elif ve Mehmet Eraslan’ın oğlu Bülent Eski Bağlık düğün salonunda dünya evine girdi. Elif-Bülent Erarslan çiftinin düğününde nikâh töreninin ardından ünlü şarkıcı Nihat Doğan sahne aldı. Doğan, Ereğli'nin yöresel Türküsü Kaptaş'ı seslendirerek, davetlilerden büyük beğeni ve alkış topladı.
Ereğli Haber ailesi olarak Elif-Bülent Erarslan çiftine mutluluklar dileriz.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , ereğli haber , düğün , Eraslan ,

Yorumlar

Tuğba Yurt sahne performansıyla izleyiciyi coşturdu

22 Temmuz 2019 Pazartesi 11:18

Tuğba Yurt sahne performansıyla izleyiciyi coşturdu

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Tuğba Yurt rüzgarı esti. "2'nci Çaycuma Günleri’nin" son gününde kapanışı ünlü sanatçı Tuğba Yurt yaptı.

Sahne performansıyla Çaycumalıları coşturan Yurt'un Cumhuriyet Meydanı' nda gerçekleşen konseri yaklaşık 2 saat sürdü. Sahnede birbirinden güzel parçalarını seslendiren Tuğba Yurt, solisti ile birlikte başka sevilen şarkılara da yer verdi. Konsere katılan Çaycumalı yüzlerce vatandaş Yurt'un şarkılarına hep birlikte eşlik ederek büyük ilgi gösterdi. Tuğba Yurt izleyicilerine seslenirken, “İnşallah başka yerde, başka konserde bir araya geliriz. Sizlerle buluştuğum için çok mutlu oldum. Gecenin sonuna kendi şarkımla veda etmek istiyorum ama gecenin en kuvvetli sesiyle. Sizlerle beraber şarkımı söyleyerek coşalım " dedi. 

Yorumlar

50. evlilik yıl dönümünü kutladılar

3 Temmuz 2019 Çarşamba 19:37

Ereğli Haber

50. evlilik yıl dönümünü kutladılar

Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan ile eşi Hacıkadın Erdoğan 50. Evlilik yıl dönümünü büyük bir mutluluk içerisinde kutladı.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan “Her başarılı erkeğin arkasında başarılı bir kadın vardır” diyerek eşi Hacıkadın Erdoğan ile 50. Evlilik yıl dönümlerini kutladı. Kdz. Ereğli ilçesinde kazandırdığı onlarca kalıcı eser ile her kesimin takdirini kazanan ve ilerleyen yaşına rağmen hizmetlerine aralıksız devam eden Erdoğan, hayatta elde ettiği başarının arkasında eşi Hacıkadın Erdoğan olduğunu söyledi. 50. Evlilik yıl dönümünü çocukları ile birlikte büyük bir mutluluk içerisinde kutlayan Hasan Erdoğan ve eşi Hacı Kadın Erdoğan’ın “50. Evlilik yıl dönümünü” Ereğli Haber Gazetesi olarak bizlerde kutluyor ve “Daha nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu 50. yıllara” diyoruz.

Yorumlar

Polisin klibi izlenme rekorları kırdı

30 Kasım 2018 Cuma 14:36

Polisin klibi izlenme rekorları kırdı

Zonguldak'ta görev yapan polis memuru, müziğini ve yönetmenliğini kendi yaptığı klipte kendi oynadı. Klip kısa sürede sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Kilimli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan Uğur Görmezöz, Karadeniz'e özgü "Ah Dağlar" isimli türküyü kendi tarzıyla seslendirdi. Seslendirdiği esere klip de çeken Görmezöz, klibin hem yönetmenliğini hem de oyunculuğunu kendi yaptı. Klibi için "Özçekim Klip" tabiri kullanan Görmezöz'ün klibi ise kısa sürede adeta izlenme rekorları kırdı. Kentin çeşitli farklı bölgelerinde klip çekimlerini tamamlayarak müzikseverlerle paylaşan Görmezöz, "Pek denenmemiş bir proje olarak bir klip çekmeyi düşündüm. Zonguldak'ın eşsiz doğasını yine bir Karadeniz türküsünün sözlerini kullanarak yeniden müziğini yaptığım 'Ah dağlar' isimli esere sadece cep telefonumu kullanarak bu düşüncemi hayata geçirdim" ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar

Çalışanları çok sevdikleri patronlarını mutlu etti

17 Ekim 2018 Çarşamba 22:07

Ereğli Haber

Çalışanları çok sevdikleri patronlarını mutlu etti

Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii çalışanları çok sevdikleri patronları İlhami Yazıcıoğlu’nun 59. yaş günü nedeniyle sürpriz bir doğum günü organizasyonu gerçekleştirdi.

Ereğli Haber- Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii İlhami Yazıcıoğlu, çalışanlarının 59. Yaş günü için hazırladığı sürpriz ile duygusal anlar yaşadı.
Ereğli’nin sevilen işadamlarından İlhami Yazıcıoğlu’nu, çalışma arkadaşları hazırladıkları sürpriz doğum günü organizasyonu ile mutlu etti. Patronlarını çok sevdiklerini ve doğum gününü birlikte kutlamak istediklerini belirten Volkswagen Batı Karadeniz Bölge Bayii çalışanları “Allah kendisine daha nice uzun ömürler versin. Biz kendisini çok seviyoruz” dediler.
Çalışanlarından böyle bir sürpriz beklemediğini anlatan Yazıcıoğlu ise “Çalışma arkadaşlarımdan böyle bir şey açıkçası beklemiyordum. Ben her bir çalışanımı çok seviyorum. Böyle bir şey yaptıkları içinde ayrıca mutlu oldum. Biz burada hep birlikte bir aileyiz. Mutluluğumuzu da, hüznümüzü de birlikte paylaşıyoruz. Beni çok mutlu ettiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah herkese böyle mutluluklar nasip etsin” dedi.

Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak bizlerde İşadamı İlhami Yazıcıoğlu’nun 59. yaş gününü kutlar, ailesi ve sevdikleri ile birlikte daha nice mutlu günler geçirmelerini dileriz.

Yorumlar