Saadet Oruç Ereğli-Devrek yolunda

12 Haziran 2018 Salı 14:12

Ereğli Haber

Saadet Oruç Ereğli-Devrek yolunda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Saadet Oruç Ereğli-Devrek arası karayolunun Çaylıoğlu kesiminde incelemelerde bulundu. Büyük bir kısmı tamamlanan yolun açılmayan kısmını gezen Oruç, Karayolları Genel Müdürü ile görüştü ve en kısa sürede bitirilmesi için söz aldı.

Ereğli Haber- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Saadet Oruç, Armutlucumalılar Derneği Başkanı Dursun Özcan, Eski Başkan Şenol Akyol, Çaylıoğlulular Derneği Başkanı Fikri Kayacan’ın daveti üzerine Ereğli-Devrek karayolunun Çaylıoğlu kesiminde incelemelerde bulundu. Dernek Başkanları Ereğli-Devrek Karayolu’nda yaşanan süreci ve bu yolun önemini anlattıkları Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç’tan olumlu yaklaşımı ile karşılaştı. Başdanışman Oruç, telefonla Karayolları Genel Müdürü’nü arayarak Ereğli-Devrek arası karayolunun önemini anlatıp özellikle Çaylıoğlu’na kadar olan kısmın bir an önce açılmasını istedi. Oruç, Ereğli-Devrek karayolunun Çaylıoğlu kesiminin en kısa sürede ulaşıma açılması için çalışma başlatılacağını, Çaylıoğlu-Devrek arasının da en kısa zamanda çözüme kavuşması için takipçi olacağını söyledi.

 

Yorumlar
 • ormanlılı
  16 Haziran 2018 Cumartesi 02:21

  yedi oyum vardi. ilk kez chp ve ince diyoruz. koylerdeki herkes ince diyor bu secimde

 • Cihan şen Darıca Zonguldaklılar Dernegi Başkanı
  13 Haziran 2018 Çarşamba 13:43

  Dernekçiligin Önemi bir daha ortaya çıkmış oldu TEBRİK EDERİM BAŞKANLARI STK LAR ÇALIŞIYOR HELAL OLSUN okadar bürokrat siyasetçi Başkanı Muhtarı azası varken Bu olayı da başkanlar yürütüyorsa DEMEKKİ DOĞRU YOLDAYIZ

 • ereglülü
  13 Haziran 2018 Çarşamba 09:32

  unutulan kdz eregli hatırlanır hale geldi tökezledikten sonra eski vekillerin açtıgı yaraları kapatmaya çalışılıyor ama nafile tertemiz bir sayfa

 • demir
  13 Haziran 2018 Çarşamba 09:21

  sayın ereğli gazetesi dun yorum yazdım yayınlanmadı sizdemi akp lısınız özgür gazeteci olun lütfennn

 • demir
  12 Haziran 2018 Salı 15:31

  valla akşama kadar resım cektırın başka birşey yapmayın sakın 3 sene sonra bıtecekmış yol hani 2018 teslimdi yazık cok yazık oyda yok desdekte yok akp ye hakkımı helal etmıyorum KDZ EREĞLİLİ OLARAK

 • burak
  12 Haziran 2018 Salı 14:35

  simdi mi akliniza geldi acaba eregli ve kötüye giden durum :))))gülünecek hallesiniz

Tekin çalışanlarını sevindirdi...

12 Haziran 2018 Salı 13:47

Tekin çalışanlarını sevindirdi...

Alaplı Belediyesi, bayramdan önce memur ve işçi çalışanlarına maaş ve ikramiyelerini ödedi.

Alaplı Belediyesi, bayramdan önce memur ve işçi çalışanlarına ikramiyelerini ödedi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 26 memur ve 50 kadrolu işçi olmak üzere toplam 76 çalışanın maaş ve ikramiyelerinin bayram öncesi hesaplarına aktarıldığını belirterek, "Çalışanlarımızın maaş ve ikramiyelerini aileleriyle birlikte güle güle harcamalarını diliyorum" dedi.
Başkan Nuri Tekin, "Personelimizin ve Milletimizin Bayramını da bu vesileyle kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde nice bayramlar diliyorum" dedi.

Yorumlar

"Zonguldak yanlış siyasetten kaybediyor"

12 Haziran 2018 Salı 13:38

"Zonguldak yanlış siyasetten kaybediyor"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili adayı Hamdi Ayan, Kilimli ilçesine bağlı Şirinköy ve Göbü köyünde vatandaşlarla iftar sonrasında bir araya geldi. Ayan konuşmasında; “Zonguldak yanlış siyasetten kaybediyor” dedi.

Seçim çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiren 27. Dönem MHP Zonguldak 1.sıra Milletvekili Adayı Hamdi Ayan, Göbü ve Şirinköy’de 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri dolayısıyla vatandaşlardan destek istedi. Ayan burada yaptığı konuşmasında, namus ve şeref sözü vererek bu yola çıktıklarını Zonguldak’ta yanlış bir siyasetin döndüğünü ve Zonguldak’ı tekrar geri döndürmek için 10 maddelik bir kurtuluş reçetesi yazdığını kaydetti.
Ayan konuşmasında; “Yola çıkarken dedik ki; evet ciddi bir yola çıkıyoruz. O zaman yemin edeceğiz dedik. Namus ve şeref sözü verdik. Zonguldak’ta gönüllere gireceğiz, Bu memlekete sahip çıkacağız. 5 milletvekili arkadaşımızla dedik ki; Zonguldak hasta, buna bir reçete yazmak lazım, 10 maddelik her ilçemize kalkınma sağlayacak maddeler yazdık. Buna ilaveten hanımlarımız mağdur olmasın, onlara bir madde yazdık. Gençler bizim dedik, onlara da madde yazdık. Yani yola çıkış olarak 10 maddelik bir broşür hazırladık. Bunun anlamı şudur ki; 14 bin işsize iş, diğer yandan Zonguldak’a girecek olan para kaynağını da sağlayacağız ki, bu memleket işsizlikten dolayı göç vermesin. Bizi başkaları çıkamasın diye anketler yaptırıyor, biz bu maddeleri hazırladıktan sonra yemin ettik, diğerleri bizim gibi broşür hazırlatıp getiriyorlar mı? Zonguldak yanlış siyasetten dolayı kan kaybediyor. Buna 'Dur' dememiz gerekiyor” dedi.
Ayan’ın köy ziyaretine; İl Başkanı Metin Soydaş, İlçe Başkanı Serdar Yaralı, Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, 4.Sıra Milletvekili Adayı Taner Kayı ve partililer katıldı.

Yorumlar

Kuzu ailesinin acı günü...

12 Haziran 2018 Salı 00:28

Kuzu ailesinin acı günü...

Kdz. Ereğlili futbolcular Emre ve Şaban Kuzu’nun babası Necati Kuzu yaşama veda etti.

Devrek Belediyespor futbolcusu Şaban Kuzu ve Balıkesir Gönenspor futbolcusu Emre Kuzu’nun babası 63 yaşında ki Necati Kuzu vefat etti. Kuzu’nun naaşı bugün( 12 Haziran Salı günü) öğlen Bozhane Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından şehir mezarlığına defnedilecektir.
Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Merhum Necati Kuzu’ya Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar

Sokak iftarları kesintisiz olarak devam ediyor

11 Haziran 2018 Pazartesi 23:41

Sokak iftarları kesintisiz olarak devam ediyor

Devrek Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarı kesintisiz olarak devam ederken, vatandaşlar dayanışma ve kaynaşmanın örneğini sergiliyorlar.

Zonguldak’ın Devrek ilçesi Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez hayata geçirilen sokak iftarlarında vatandaşlar bir araya gelerek kaynaşmanın örneğini sergiliyorlar. İbrahimbeyler Caminde gerçekleştirilen ve çok sayıda davetlinin katıldığı iftar düzenlemesinde misafirlere hitap eden Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci şöyle dedi:
"Ramazan ayı boyunca Devrek Belediyesi tarafından ilçenin 19 noktasında 22 Mayıs 13 Haziran tarihleri arasında sokak iftarları düzenlemeye başladık ve bu akşam da sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Oruç, ibadet ve sabır ayı olan Ramazan ayı, iftarlarla, verilen fitre ve zekâtlarla birlik ve beraberliğimizin daha da pekiştiği, paylaşmanın ve dayanışmanın yoğunlaştığı mübarek günlerdir. Ayrıca bolluk ve bereket ayı olan Ramazan ayının bereketini paylaşmak amacıyla mübarek ay süresince sokak iftarları düzenlemeleri kesintisiz olarak devam edecektir. Bu programlar sayesinde hemşerilerimizle birlikte Ramazan sofralarında bir arada iftar açmanın mutluluğunu yaşamaktayız mahallelerimize kurduğumuz iftar sofralarımıza ve düzenlediğimiz geleneksel Ramazan etkinliklerimize kıymetli hemşerilerimizi davet eder, bu mübarek ayın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ederim."
Düzenlenen iftar programına; Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Belediye Başkan Vekili Osman Erenoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kazkondu, Kültür Müdürü Recep Civelek ve çok sayıda davetli katıldı.

Yorumlar