Su kesintisi yapılacak

11 Ocak 2021 Pazartesi 15:21

Su kesintisi yapılacak

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, yapımı tamamlanan yeni hattın devreye alınması sırasında Kestaneci Mahallesi’nde 12 Ocak Salı günü saat 10.00 ile 12.30 arasında su kesintisi yapılacağını duyurdu.

Kdz. Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nün konuya ilişkin duyurusu şu şekilde:
“Kestaneci Mahallesi’nde içme ve kullanma suyu şebeke hattında yapılan yenileme çalışmaları tamamlanmış olup yeni yapılan hattın devreye alınması için 12.01.2021 Salı günü saat 10.00 ile 12.30 arasında aşağıda belirtilen sokaklara su verilemeyecektir. Su kesintisi yapılacak sokaklar şu şekilde; Karaelmas Sokak, Çamlık Sokak, Merkez Sokak, Kadir Kahya Sokak, Cehennemağzı Sokak (Üst kısım).”

Yorumlar

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan bayrak töreni' çağrısı

11 Ocak 2021 Pazartesi 09:50

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan bayrak töreni' çağrısı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 11 Ocak Pazartesi günü saat 10.00'da Türkiye'deki tüm okullarda düzenlenecek bayrak törenine, vatandaşların da ev ve balkonlarından katılmasını istedi.

Bakan Selçuk, "Yarın okullarımızda saat 10.00’da bayrak törenimiz var. Bize pencerelerinizden, evlerinizden katılır mısınız" dedi.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Çocuklarımız İstiklal Marşı'mızı aylardır okullarda değil, EBA TV de okuyorlar. Oysa biz her pazartesi ve cuma “tek nefes” olurduk. Lütfen, yine devam edelim, yarın okullarımızda saat 10.00'da bayrak törenimiz var. Bize pencerelerinizden, evlerinizden katılır mısınız" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

okul , eğitim , virüs , bayrak , tören

Yorumlar

Erdoğdu’nun babası hakka yürüdü

9 Ocak 2021 Cumartesi 16:27

Erdoğdu’nun babası hakka yürüdü

AK Parti Ormanlı Eski Belde Başkanı Mehmet Erdoğdu’nun babası Hacı Necati Erdoğdu hayatını kaybetti.

AK Parti Ormanlı Eski Belde Başkanı Mehmet Erdoğdu’nun bir süredir hastanede tedavi gören babası Hacı Necati Erdoğdu vefat etti. Merhum Hacı Necati Erdoğdu için Ormanlı Beldesi’nde Koronavirüs tedbirleri kapsamında cenaze töreni düzenlendi. Helallik alınması, cenaze namazının kılınması ve duaların ardından merhum Erdoğdu aile mezarlığına defnedildi.
Merhum Hacı Necati Erdoğdu’nun cenaze törenine AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı İbrahim Sezer, Yerel Yönetimler Başkanı Necati Akdeniz, Mali ve İdari İşler Başkanı Mehmet Yiğitoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Eroğlu ve İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Engin Temel ile Ormanlı Eski Belediye Başkanı Yaşar Sever ve kısıtlı sayıda yakını katıldı.

Ereğli Haber Gazetesi Ailesi olarak Merhum Hacı Necati Erdoğdu’ya Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz.

Yorumlar

Başkan Keleş, gazeteciler gününü kutladı

9 Ocak 2021 Cumartesi 15:56

Başkan Keleş, gazeteciler gününü kutladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yayınladığı mesajda tarafsızlık, ilkelerine bağlı fedakâr gazetecilerin gününü kutladığını ifade etti.

Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü yayınladığı bir mesajla kutladı. Başkan Keleş mesajında şu sözlere yer verdi; “Demokrasi kültürünün en önemli halkalarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı bağımsız basındır. Basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm basın çalışanlarına sevdikleriyle beraber sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Yorumlar

MÜSİAD Başkanı Çınar, gazeteciler gününü kutladı

9 Ocak 2021 Cumartesi 15:53

MÜSİAD Başkanı Çınar, gazeteciler gününü kutladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Başkanı Abdülkadir Çınar yayınladığı bir mesajla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Abdülkadir Çınar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, bölgemizde meydana gelen olayların vatandaşlara yansıtılmasında zor ve bir o kadar ehemmiyetli görev üstlenen gazetecilerin her türlü zorluğa rağmen başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını ifade etti. Başkan Çınar açıklamasında şu sözlere yer verdi; “10 Ocak 1961 tarihinde Gazetecilerin çalışma koşullarında iyileştirmeler öngören 212 sayılı yasanın yürürlüğe girmesinden dolayı her sene 10 Ocak’ta kutlanmakta olan “Çalışan Gazeteciler Günü” nün 60. yıldönümüne gelmiş bulunmaktayız. Bölgemizde meydana gelen olayların vatandaşlarımıza yansıtılması noktasında üstlenmiş olduğunuz zor ve bir o kadar da ehemmiyetli görevinizde, birçok zorlukla karşı karşıya kalsanız da başarılı çalışmalara imza atacağınıza olan inancımız tamdır. Bu vesileyle hali hazırda tüm basın ve yayın kuruluşlarında görev yapan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü, şahsım ve dernek üyelerimiz adına kutlarken, meslektaşlarınızdan ebediyete intikal edenleri de rahmetle anar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.”

Yorumlar