Tadilat- Tamirat-Tesisat işlerinizi emin ellere emanet edin

15 Temmuz 2020 Çarşamba 15:50

Tadilat- Tamirat-Tesisat işlerinizi emin ellere emanet edin

Tadilat- Tamirat- Tesisat işlerinizi emin ellere emanet edin

Sektörde ki tecrübesi ile tanınan Tadilat- Tamirat- Tesisat Ustası Adem Kalyoncu, Boya / Badana, Yağlı Boya, Alçı, Alçıpan, Saten, Kara Sıva, Asma Tavan / Bölme Duvar, Kartonpiyer / Stropiyer, Fayans / Seramik, Laminant Parke, Duvar Kağıdı, Duşakabin, Dış Çephe Montolama, Pvc Doğrama, Sineklik işlerinizde yanınızda.
İhtiyacınız olan tüm tadilat- tamirat ve tesisat işlerinizi güvenilir ellere emanet edin.
İletişim: 0543 775 29 18

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , tesisat , tamirat , adem kalyoncu ,

Yorumlar

Demirtaş “Güçlü Türkiye’nin önünde kimse duramayacaktır”

15 Temmuz 2020 Çarşamba 14:21

Demirtaş “Güçlü Türkiye’nin önünde kimse duramayacaktır”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma günü nedeniyle yayınladığı mesajında büyük ve güçlü Türkiye önünde hiç kimsenin duramayacağını söyledi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma günü nedeniyle mesaj yayınladı. Bölücü terör örgütü FETÖ/PDY mensuplarında 15 Temmuz gecesi kalkıştıkları hain darbe teşebbüsünün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın herkesi sokağa çağırması ve Türk Milleti’nin dik duruşu ile sona erdirildiğini dile getiren Demirtaş açıklamasında şu sözlere yer verdi; “Ne mutlu bize ki dünya tarihi ecdadımızın yazdığı destanlarla doludur. Malazgirt’te, Çanakkale’de yazılan destanlar tarih sayfalarına nasıl yazıldıysa, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ve vatanını canından aziz bilen milletimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın çağrısıyla 15 Temmuz darbe teşebbüsü karşısındaki basiretli direnişi de tarihin sayfalarına altın harflerle yazılacaktır. Ülkemizin bekasına, ve geleceğine kast eden FETÖ/PYD, PKK ve tüm bölücü terör örgütlerine karşı verdiğimiz mücadele, azim ve kararlılıkla devam edecektir. Birlik ve beraberliğimizi yıkmak, demokrasimizi yok etmek isteyen şer odakları her zaman olacaktır. Ancak, ne yaparlarsa yapsınlar büyük ve güçlü Türkiye’nin önünde duramayacaklar. Bu vesile 15 Temmuz gecesi ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü için can veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, tüm gazilerimize şükran ve minnetlerimizi ifade ediyorum. 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma Günü kutlu olsun.”

Yorumlar

Zonguldak'ta şehit ailesi ve gazi ziyaret edildi

15 Temmuz 2020 Çarşamba 13:02

Zonguldak'ta şehit ailesi ve gazi ziyaret edildi

Zonguldak'ta 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü'nde şehit aileleri protokol üyeleri tarafından ziyaret edildi.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ve beraberindeki protokol üyeleri, Mardin Nusaybin'de şehit düşen Çağdaş Arslan'ın Sibel Yüksel Arslan'ı evinde ziyaret etti. Tutulmaz, "Aziz şehitlerimizin yakınları bizlere emanettir, her zaman sizlerin yanında olacağız" dedi. Tutulmaz ve beraberindeki heyet; ardından terörle mücadele Gazisi Şaban Madenci ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, "Ülkemizin birliği, beraberliği ve bölünmez bütünlüğü uğrunda yaptıklarınız hiçbir zaman unutulmayacaktır" ifadelerine yer verdi.
Vali Mustafa Tutulmaz, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Ülkemizin karşı karşıya kaldığı 15 Temmuz hain darbe girişimi ve ihanetinin tarihe geçen destansı bir mücadele ile bertaraf edilişinin dördüncü yıl dönümünde büyük bir gurur ama aynı zamanda yüreğimizde büyük bir hüznü bir arada yaşıyoruz. 15 Temmuz gecesi Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Milletimiz varlığına, birliğine, dirliğine ve demokrasisine yönelen tehdidi ortadan kaldırmak için sokakları doldurmuş, Fethullahçı terör örgütüne (FETÖ) karşı milli bir şuur ve ruhla hareket edilerek büyük bir mücadele sergilenmiş, asil Milletimiz ülkesine, devletine, milletine sahip çıkmıştır. Hain FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz gecesi kalkıştığı alçak darbe girişimini ve ihaneti, buna karşılık sergilenen onurlu direnişi Milletimiz hiç bir zaman unutmayacak, hatırlayacak ve anlatacaktır. 15 Temmuz gecesi kalkışılan darbe teşebbüsünü önlemek uğrunda canını veren kahramanlarımızı Milletimiz asla unutmayacak, her daim kalbinde yaşatacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle ülkesi, devleti, milleti ve bayrağı uğrunda bir an bile düşünmeden canlarını feda eden 251 şehidimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum."
15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü programları şehit ve gazi kabir ziyaretleri ile devam etti.

Etiketler:

zonguldak , kdzereğli , şehit , yakın , gazi , kahraman , 15temmuz , fetö , sokak , millet , milletimiz ,

Yorumlar

ERDEMİR TSE Covıd-19 güvenli üretim belgesi aldı

14 Temmuz 2020 Salı 20:57

ERDEMİR TSE Covıd-19 güvenli üretim belgesi aldı

OYAK Maden Metalürji Grubu Şirketlerinden Erdemir, sektöründe TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi almaya hak kazanan ilk entegre tesis olurken, Ersem Manisa da sektörde aynı belgeye layık görülen ilk şirket oldu.

Ulusal ve uluslararası standartların rehberliğinde faaliyetlerini sürdüren Erdemir, sahip olduğu belgelendirmelere bir yenisini ekledi ve TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi alan ilk entegre tesis oldu. Grup şirketlerinden Erdemir Çelik Servis Merkezi’nin (Ersem) dört tesisinden biri olan Ersem Manisa da sektörde aynı belgeye sahip olan ilk şirket oldu.
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hizmet ve sanayi sektörleri için Covid-19 ile mücadelede rehber niteliğindeki “Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu” yayımlandı. Kılavuzun, firmaların pandemi sonrası dönemde de güvenilir ve hijyenik üretim standartlarına uygunluğunun belgelendirilmesini sağlaması hedeflendi. TSE, gönüllü firmalara yayımladığı kılavuz kapsamında, yönetim sistemleri mantığı içerisinde denetim gerçekleştirerek, kılavuzdaki şartların sağlandığının tespit edilmesi durumunda “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” veriyor. Ersem Manisa 30 Haziran 2020, Erdemir ise 2-3 Temmuz 2020 tarihlerinde TSE Covid-19 Güvenli Üretim Programı çerçevesinde gerçekleştirilen belgelendirme tetkikinden başarıyla geçerek, üretim sektörü için verilen “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” almaya hak kazandı.
OYAK Maden Metalürji Grubu Şirketlerinde pandemi sürecinin başından itibaren uygulamaya alınan önlemler etkin bir şekilde sürdürülüyor. Ersem’in diğer tesisleriyle, İsdemir ve Erdemir Maden de TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi almak üzere çalışmalarını yürütüyor.

 

Yorumlar

Oğuz Özgen FETÖ davasından beraat etti

14 Temmuz 2020 Salı 20:49

Oğuz Özgen FETÖ davasından beraat etti

FETÖ/PDY kapsamında haklarında dava açılan eski Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Genel Müdürü Oğuz Nuri Özgen’in de aralarında bulunduğu 4 kişi beraat ettiler.

 4 yıl önce bazı kişilerin şikayeti üzerine Erdemir eski Genel Müdürü Oğuz Nuri Özgen ile birlikte aynı dönemde şirkette yönetici olan Mustafa Çeken, Tolga Tülek ile Hüseyin Tekçe, Zonguldak Savcılığı talimatıyla gözaltına alınmışlardı.
19 günlük gözaltı sürelerinin ardından Özgen ‘Tutuklu Yargılanmak Üzeri’ cezaevine gönderilirken, Çeken, Tülek ve Tekçe ise ‘Tutuksuz Yargılanmak Üzere’ serbest bırakılmışlardı.
Davanın bugün Zonguldak Ağır Ceza Mahkemesindeki oturumunda, ortaya konulan deliller ile birlikte Özgen, Çeken, Tülek ve Tekçe’nin ‘Beratine’ karar verildi.

Yorumlar
  • Cengiz
    27 Temmuz 2020 Pazartesi 14:31

    Demek ki neymiş Anlamadan dinlemeden hüküm vermemek gerekiyormuş

  • Tekin
    15 Temmuz 2020 Çarşamba 21:14

    Hayırlı olsun