Turhan ailesinin acı günü

26 Ağustos 2021 Perşembe 14:48

Turhan ailesinin acı günü

Hacı Halil Turhan hayatını kaybetti.

Kdz.Ereğli'de Zeki Turhan'ın babası Halil Turhan, tedavi gördüğü hastanede yaşama gözlerini yumdu. Turhan'ın cenazesi Çaylıoğlu / Alacabük Köyü'nde kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı.

Ereğli Haber Gazetesi Ailesi olarak merhum Halil Turhan'a Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Etiketler:

zonguldak , kdzeregli haber , eregli , halil turhan

Yorumlar

Başkan Aydın’dan, Kaymakam Çorumluoğlu’na teşekkür

25 Ağustos 2021 Çarşamba 18:48

Başkan Aydın’dan, Kaymakam Çorumluoğlu’na teşekkür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile İzmir Vali Yardımcılığına atanan Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kandilli Belediyesi’ni ziyaret etti.

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararnamesi ile İzmir Vali Yardımcılığına atandı. Görev yeri değişen Kaymakam Çorumluoğlu, ilçede veda ziyaretlerini sürdürüyor. Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ı makamında ziyaret eden Kaymakam Çorumluoğlu bir süre sohbet etti.

Belediye Başkanı Aydın, yaptığı kısa açıklamada, "Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’nun nazik ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduk. Görev süresinde çok güzel bir çalışma dönemi geçirdik. Bu dönem içerisinde sergilemiş olduğu devlet adamlığı ve belediyemize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. İzmir’deki yeni görevinde başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Etiketler:

zonguldak , kdzeregli haber , eregli , kandilli , kaymakam , ismail çorumluoğlu , mustafa aydın

Yorumlar

Vali Tutulmaz'dan ocakta inceleme

25 Ağustos 2021 Çarşamba 10:53

Vali Tutulmaz'dan ocakta inceleme

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessese Müdürlüğü'ne bağlı Gelik İşletmesi’nde -460 kodunda mekanize üretim ayağında incelemelerde bulundu.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz beraberinde Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Kaymakamlar ve Mülkiye Başmüfettişleri, TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, TTK Karadon Müessese Müdürü Fazlı Uncu ve kurum yöneticileriyle birlikte Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessese Müdürlüğü'ne bağlı Gelik Işletmesi'nde -460 kodunda mekanize üretim ayağında incelemelerde bulundu.

Ocağa, GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Ertan Kaya, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ile TTK yöneticileri tarafından uğurlanan heyet, öncesinde iş güvenliği nedeniyle oksijen maskesi kullanımı ve daha sonra mekanize sistem ile ilgili brifing aldı.

75. Yıl Cumhuriyet Kuyusu’ndan -360 koduna inen Vali Tutulmaz ve beraberindekiler, -460 kodunda bulunan mekanize üretim ayağında geçerek burada incelemelerde bulundu.

Vali Tutulmaz, emek veren, alın teri döken maden işçilerinin özverili çalışmalarına tanıklık ederek başarılar diledi.

Etiketler:

zonguldak , kdzeregli haber , vali mustafa tutulmaz , maden , ttk , karadon

Yorumlar

Lezzeti ve uygun fiyatlarıyla Köfteci Yavuz hizmetinizde

24 Ağustos 2021 Salı 18:53

Lezzeti ve uygun fiyatlarıyla Köfteci Yavuz hizmetinizde

08.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet veren Köfteci Yavuz’da;

Kilo ile Köfte, Köfte (Porsiyon) (Pilav, Salata, Patates)

Tavuk Pirzola Pilav, Salata, Patates, Tavuk Kanat (Pilav, Salata, Patates)

Sucuk Ekmek (Marul, Soğan, Domates) Ev Mantısı, Köfte Ekmek,

Tantuni Dürüm, Tantuni Ekmek, Hamburger, Çiğ köfte'nin yanı sıra;

Serpme kahvaltı: Bal, Reçel, Yumurta, Peynir, Zeytin, Domates, Salatalık, Patates

* Menemen, Sucuklu Yumurta, Kıymalı Yumurta, Omlet

Karışık Tost, Yengen Tost, Ekmek Arası Patates seçenekleri ile sizleri bekliyor.

* Kilo ile köfte: 100 TL, Kilo ile kanat 65 TL, Serpme kahvaltı: 50 TL

Köfteci Yavuz; Kepez Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. No:131

Ford Karşısı Tuncay Eczane Yanında

Paket Servis ve iletişim:

0372 322 1527 – 0533 3975459

 

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , köfteci yavuz

Yorumlar

Kaymakam Çorumluoğlu'ndan veda ziyaretleri

24 Ağustos 2021 Salı 18:18

Kaymakam Çorumluoğlu'ndan veda ziyaretleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile İzmir Vali Yardımcılığına atanan Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, ilçede veda ziyaretlerinde bulundu.

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararnamesi ile İzmir Vali Yardımcılığına atandı. Görev yeri değişen Kaymakam Çorumluoğlu, ilçede veda ziyaretlerine başladı. İlk olarak Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulunan Kaymakam Çorumluoğlu’nu, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. Bir süre sohbet edilen görüşmede, TSO Başkanı Keleş, Kaymakam Çorumluoğlu’na yeni görev yerinde başarılar diledi.

MÜSİAD BAŞKANI ÇINAR'DAN PLAKET

Kaymakam İsmail Çorumluoğlu daha sonra Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Kdz. Ereğli Başkanlığını ziyaret etti. Çorumluoğlu, MÜSİAD Kdz. Ereğli Başkanı Abdulkadir Çınar ve derneğin yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Başkan Çınar tarafından Kaymakam Çorumluoğlu’na üzerinde, “Görev süreniz boyunca şehrimizde gerçekleştirdiğiniz başarılı çalışmalardan dolayı şükranlarımızı sunar, gönül dostluğunuzdan dolayı teşekkür ederiz” yazılı plaket takdim edildi. Kaymakam Çorumluoğlu, işadamları ile bir süre sohbet ederken istişarede bulundu.

BAŞKAN DEMİRTAŞ'TAN TEŞEKKÜR

Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, veda ziyaretleri kapsamında Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, Meclis üyeleri Mustafa Sarı, Sedat Taşdelen ve Fahri Çakır da hazır bulundu.

Başkan Demirtaş, Gülüç Belediyesi’ne desteklerinden dolayı İsmail Çorumluoğlu’na teşekkür etti. Demirtaş, “Yaptığımız çalışmalarda belediyemize ve beldemize verdiği desteklerden dolayı teşekkür eder yeni görev yerinde başarılar dileriz” dedi.

 

Etiketler:

zonguldak , ereğli haber , kdzereğli , ismail çorumluoğlu , arslan keleş , müsiad , gülüç , gökhan demirtaş

Yorumlar