Yoğun yağış nedeniyle Çaydamar deresi taştı

27 Haziran 2022 Pazartesi 10:47

Yoğun yağış nedeniyle Çaydamar deresi taştı

Zonguldak'ta yoğun yağış nedeniyle Çaydamar deresi taştı. Bir çok iş yeri ve dükkan sular altında kaldı.

Zonguldak'ta etkili olan sağanak yağış nedeniyle Çaydamar deresi taştı. Kent merkezinde öğle saatlerinden itibaren etkisini artıran sağanak yağış etkili oldu. Yoğun yağış nedeniyle yağmur sularının topladığı tahta ve molozlar derenin ağzını tıkayarak taşkına neden oldu. Suların yükselmesi sebebiyle bir işyeri ve dükkan sular altında kaldı.

Etiketler:

Kdz Ereğli Haber , Ereğli Haber , Zonguldak , çaydamar deresi , dere , sel

Yorumlar

Kdz. Ereğli TSO TOBB etkinliğinde

25 Haziran 2022 Cumartesi 19:22

Kdz. Ereğli TSO TOBB etkinliğinde

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) TOBB delegeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70. Kuruluş yıl dönümü Etkinliği için Ankara’ya gitti. Kdz. Ereğli TSO Genel Sekreteri Gündüz Acar hizmet şeref plaketine layık görüldü.

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Başkan Yardımcısı Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Özdemir ve Genel Sekreter Gündüz Acar, TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliği ‘ne katılım sağladı. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda/ Borsa Başkanları ve TOBB Delegeleri ile bir araya geldiği etkinlikte Kdz. Ereğli TSO Genel Sekreteri Gündüz Acar’a 17’inci görev yılı sebebiyle TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş tarafından hizmet şeref plaketi verildi.
TOBB’un düzenlendiği etkinlikte bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, 17 yıldır Kdz. Ereğli TSO’da görev yapan Genel Sekreter Gündüz Acar’ı özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileterek, tebrik etti.

Etiketler:

Kdz Ereğli Haber , Ereğli Haber , Zonguldak , tso , tobb , gündüz acar

Yorumlar

Hortum paniği

25 Haziran 2022 Cumartesi 15:18

Hortum paniği

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde meydana gelen bir hortum cep telefonu ile görüntülendi. Kıyıya kadar gelen devasa hortum korku dolu anlar yaşattı.

Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde hortum meydana geldi. Denizde başlayan hortum iskele çevresinde etkisini sürdürdü. Evlerin bulunduğu bölgeye doğru yönelen hortum bir süre sonra etkisini yitirdi. O anlar ise cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi. Hortumla birlikte şiddetli rüzgar da yaşandı.
O anlara şahit olan Filyos Esnaf Odası Başkanı Alpay Özkan, "Sabah 07.30 civarında fırtınanın ve yağmur sesine uyandım. Camdan baktığımda büyük hortumu gördüm gerçekten çok büyük ve inanılmazdı yaşanması lazım. Hortum iç kesimlere doğru gitti. Hortum bildiğimiz kadarıyla Türkali tarafına geçip bazı zarar vermiş sanrım” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Kdz Ereğli Haber , Ereğli Haber , Zonguldak , yağmur , sağnak yağış , hortum

Yorumlar

Şiddetli fırtınada işletme zarar gördü

25 Haziran 2022 Cumartesi 12:51

Şiddetli fırtınada işletme zarar gördü

Zonguldak'ta sabaha karşı etkili olan şiddetli fırtına dolayısıyla sahil kenarındaki bir işletmede maddi hasar meydana geldi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Zonguldak'ın da yer aldığı bazı illerde turuncu uyarı yapmasının ardından kentte şiddetli fırtına etkili oldu. Kilimli ilçesine bağlı Türkali köyün sahilindeki bir işletme fırtınadan zarar gördü. Çetin Coşkun'a ait işletmede maddi hasar meydana geldi. Fırtına ağaçları devirdi, masalar ve sandalyeler adeta havada uçuştu. İşletme çatısının bir kısmı çöktü. Bir çok eşya kullanılamaz hale geldi.

Etiketler:

Kdz Ereğli Haber , Ereğli Haber , Zonguldak , fırtına , yağmur , işletme

Yorumlar

Alperen, Burcu’suna kavuşuyor…

24 Haziran 2022 Cuma 17:26

Alperen, Burcu’suna kavuşuyor…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı ve eski ilçe başkanlarından Yeminli Mali Müşavir Erol ve Feyzan Şahin’in oğlu Mimar Alperen Şahin, Hatice ve Hüseyin Yılmaz çiftinin kızları Burcu ile dünya evine giriyor.

Burcu ile Alperen çiftinin düğün törenleri (Yarın) 25 Haziran 2022 Cumartesi günü Tims Fabrika’da Saat 19.30’da gerçekleşecek. Şahin ve Yılmaz aileleri çocuklarının bu mutlu gününe tüm dostlarını davet etti.
İz Medya Prodüksiyon ailesi olarak Burcu ile Alperen çiftini tebrik ediyor, kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Etiketler:

Kdz Ereğli Haber , Ereğli Haber , Zonguldak , erol şahin , ak parti

Yorumlar