Oflu Hoca Opel Aysa Otomotiv'e geldi...

28 Aralık 2019 Cumartesi 21:03

Ereğli Haber

Oflu Hoca Opel Aysa Otomotiv'e geldi...

Oflu Hoca’nın şifresi ve Oflu Hoca Trakya’da filmleri ile ün yapan oyuncu Çetin Altay Kdz. Off Road Kulübü’nün organizasyonu ile Off Road yapmak için Zonguldak’ın Ereğli ilçesine gelerek Opel Aysa Otomotiv Batı Karadeniz Bölge Bayii İşadamı Muhammet Aydın'ı ziyaret etti.

Oflu Hoca film serileri ve Oflu Hoca Trakya’da filmlerinde Oflu Hoca’yı canlandıran ünlü oyuncu Çetin Altay, Kdz. Ereğli ve Alaplı Off Road Kulübü’nün organizasyonu ile Pars Team Off Road Kulübü Başkanı Eren Alver ve birçok off road tutkunu ile birlikte Kdz. Ereğli ilçesine geldi. Oyuncu Altay ve off road ekibi Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Opel Aysa Otomotiv Batı Karadeniz Bölge Bayii Muhammet Aydın’ı ziyaret etti. Aydın oyuncu Çetin Altay ile Ankara’dan gelen off roadçulara Ereğli’ye özgü Osmanlı Çileği reçeli ile fındık hediye etti. Ünlü Oyuncu Çetin Altay ve beraberindekileri Opel Aysa Ototiv’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Aydın, kendilerine teşekkür etti. Kdz. Ereğli ve Alaplı Off Road ile bir araya gelen oyuncu Çetin Altay ve beraberindekiler bir süre sohbet etti. Kdz. Ereğli ilçesine birçok kez geldiğini ve bu ilçeyi çok sevdiğini dile getiren Altay, misafirperverliğinden dolayı gösteren Opel Aysa Otomotiv Vatı Karadeniz Bölge Bayii Muhammet Aydın’a teşekkür etti. Hayranlarının büyük ilişi ile karşılaşan Altay, beraberindekilerle toplu fotoğraf çekiminin ardından Gülüç Beldesi’nde kalacakları Grand Ahos Otel’e geçti. Oyuncu Altay yarın Pars Team ve Kdz. Ereğli Of Road Kulübü bünyesinde ki yaklaşık 50 kadar araçla Akçakoca Çayağzı mevkisinden dağlık alana girerek zorlu etabı tamamlayıp Yığılca ilçesine geçecek. Kdz. Ereğli ve Alaplı Off Road Kulübü Başkanı Fatih Malhatun kendilerini kırmayarak Kdz. Ereğli ilçesine gelen Pars Team Off Road kulübü üyeleri ile oyuncu Çetin Altay’a teşekkür etti.

Etiketler:

Oflu Hoca , Off Road , Team Pars , Kdz off road , Opel Aysa , otomotiv , Çetin Altay , Kdz. Ereğli , Gülüç , Muhammet Aydın

Yorumlar

Aşkını herkes duysun diye böyle yaptı

12 Ekim 2019 Cumartesi 21:39

Ereğli Haber

Aşkını herkes duysun diye böyle yaptı

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yaşayan Cihan Turan hayatını birleştirdiği Suna Turan’a olan aşkını herkese duyuracağına dair verdiği sözü modifiye gelin arabasını çekiciye yükleyip konvoy yaparak tuttu.

Alaplı ilçesinde elektronik işi yapan 40 yaşındaki Cihan Turan 4 yıldır birlikte olduğu Suna Turan’a evlenecekleri gün aşkını herkese duyuracaklarına dair söz verdi. Cihan Turan ailesi ile birlikte bu gün Kepez Mahallesi’nde yaşayan Suna Turan’ın evinin önüne arkadaşlarının araçlarının camlarına giydirdiği resimleri ile birlikte geldi. Gelenekler gereği kendisine tepside sunulan gözleme ve kaymaktan yiyen damat Cihan Turan daha sonra gelini evinden alarak dışarı çıktı. Cihan Turan eşi Suna Turan ile birlikte 1974 model modifiye gelin arabasına bindi, ardından da araç çekiciye yüklendi. Çekicinin üzerinde modifiye araç ile yaklaşık 3 kilometrelik konvoya giren gelin ile damat daha sonra düğün salonuna geldi. Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Cihan Turan, hayatını birleştirdiği Suna Turan’a evleneceği gün aşkını herkese duyuracağına dair söz verdiğini ve gelin arabası yaptığı modifiye aracı çekiciye yüklediğini söyledi. Aşkını duyurmak için değişik bir şey yapmak istediğini ve aklına bu fikrin geldiğini dile getiren Turan amacına ulaştığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Hayatını birleştirdiği Cihan Turan’ın modifiye gelin aracını çekiciye yükleyip konvoya katılma fikrine sıcak baktığını belirten Suna Turan’da “Her şey çok harikaydı, çok güzeldi” dedi.
Çift davetlilerin bulunduğu salona gelip ilk danslarını yaparken, daha sonra arkadaşları ile birlikte oyun havaları eşliğinde oynayıp doyasıya eğlendi.

Yorumlar

Nihat Doğan ,Eraslan çiftinin mutlu gününde sahne aldı

7 Eylül 2019 Cumartesi 11:18

Nihat Doğan ,Eraslan çiftinin mutlu gününde sahne aldı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, Eraslan çiftinin düğününde sahne aldı.


Ziya Gebeş’in kızı Elif ve Mehmet Eraslan’ın oğlu Bülent Eski Bağlık düğün salonunda dünya evine girdi. Elif-Bülent Erarslan çiftinin düğününde nikâh töreninin ardından ünlü şarkıcı Nihat Doğan sahne aldı. Doğan, Ereğli'nin yöresel Türküsü Kaptaş'ı seslendirerek, davetlilerden büyük beğeni ve alkış topladı.
Ereğli Haber ailesi olarak Elif-Bülent Erarslan çiftine mutluluklar dileriz.

Etiketler:

Kdz.Ereğlihaber , ereğli haber , düğün , Eraslan ,

Yorumlar

Tuğba Yurt sahne performansıyla izleyiciyi coşturdu

22 Temmuz 2019 Pazartesi 11:18

Tuğba Yurt sahne performansıyla izleyiciyi coşturdu

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Tuğba Yurt rüzgarı esti. "2'nci Çaycuma Günleri’nin" son gününde kapanışı ünlü sanatçı Tuğba Yurt yaptı.

Sahne performansıyla Çaycumalıları coşturan Yurt'un Cumhuriyet Meydanı' nda gerçekleşen konseri yaklaşık 2 saat sürdü. Sahnede birbirinden güzel parçalarını seslendiren Tuğba Yurt, solisti ile birlikte başka sevilen şarkılara da yer verdi. Konsere katılan Çaycumalı yüzlerce vatandaş Yurt'un şarkılarına hep birlikte eşlik ederek büyük ilgi gösterdi. Tuğba Yurt izleyicilerine seslenirken, “İnşallah başka yerde, başka konserde bir araya geliriz. Sizlerle buluştuğum için çok mutlu oldum. Gecenin sonuna kendi şarkımla veda etmek istiyorum ama gecenin en kuvvetli sesiyle. Sizlerle beraber şarkımı söyleyerek coşalım " dedi. 

Yorumlar

50. evlilik yıl dönümünü kutladılar

3 Temmuz 2019 Çarşamba 19:37

Ereğli Haber

50. evlilik yıl dönümünü kutladılar

Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan ile eşi Hacıkadın Erdoğan 50. Evlilik yıl dönümünü büyük bir mutluluk içerisinde kutladı.

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan “Her başarılı erkeğin arkasında başarılı bir kadın vardır” diyerek eşi Hacıkadın Erdoğan ile 50. Evlilik yıl dönümlerini kutladı. Kdz. Ereğli ilçesinde kazandırdığı onlarca kalıcı eser ile her kesimin takdirini kazanan ve ilerleyen yaşına rağmen hizmetlerine aralıksız devam eden Erdoğan, hayatta elde ettiği başarının arkasında eşi Hacıkadın Erdoğan olduğunu söyledi. 50. Evlilik yıl dönümünü çocukları ile birlikte büyük bir mutluluk içerisinde kutlayan Hasan Erdoğan ve eşi Hacı Kadın Erdoğan’ın “50. Evlilik yıl dönümünü” Ereğli Haber Gazetesi olarak bizlerde kutluyor ve “Daha nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu 50. yıllara” diyoruz.

Yorumlar