Opel Aysa’dan kan bağışı kampanyası

12 Ocak 2021 Salı 09:48

Opel Aysa’dan kan bağışı kampanyası

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi Opel Aysa önünde kan bağış kampanyası düzenliyor.

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer Opel Batı Karadeniz Bölge Bayii ve Aysa Motorlu Taşıtlar Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın ortaklığında kan bağışı kampanyası düzenleyerek sosyal sorumluluk projesine imza atılacak.
Kan bağışı kampanyası 13 Ocak 2021 çarşamba günü 11.00-18:00 saatleri arasında Opel Aysa önünde yapılacak.
Pandemi sürecinde azalan kan stoklarına destek vermek amacıyla bağış yapacaklarını belirten Opel Batı Karadeniz Bölge Bayii ve Aysa Motorlu Taşıtlar Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın tüm Ereğli halkını kan bağışında bulunmaya davet etti.

Etiketler:

kan , kan bağışı , destek , sorumluluk , proje

Yorumlar

Su kesintisi yapılacak

11 Ocak 2021 Pazartesi 15:21

Su kesintisi yapılacak

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, yapımı tamamlanan yeni hattın devreye alınması sırasında Kestaneci Mahallesi’nde 12 Ocak Salı günü saat 10.00 ile 12.30 arasında su kesintisi yapılacağını duyurdu.

Kdz. Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nün konuya ilişkin duyurusu şu şekilde:
“Kestaneci Mahallesi’nde içme ve kullanma suyu şebeke hattında yapılan yenileme çalışmaları tamamlanmış olup yeni yapılan hattın devreye alınması için 12.01.2021 Salı günü saat 10.00 ile 12.30 arasında aşağıda belirtilen sokaklara su verilemeyecektir. Su kesintisi yapılacak sokaklar şu şekilde; Karaelmas Sokak, Çamlık Sokak, Merkez Sokak, Kadir Kahya Sokak, Cehennemağzı Sokak (Üst kısım).”

Yorumlar

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan bayrak töreni' çağrısı

11 Ocak 2021 Pazartesi 09:50

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan bayrak töreni' çağrısı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 11 Ocak Pazartesi günü saat 10.00'da Türkiye'deki tüm okullarda düzenlenecek bayrak törenine, vatandaşların da ev ve balkonlarından katılmasını istedi.

Bakan Selçuk, "Yarın okullarımızda saat 10.00’da bayrak törenimiz var. Bize pencerelerinizden, evlerinizden katılır mısınız" dedi.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Çocuklarımız İstiklal Marşı'mızı aylardır okullarda değil, EBA TV de okuyorlar. Oysa biz her pazartesi ve cuma “tek nefes” olurduk. Lütfen, yine devam edelim, yarın okullarımızda saat 10.00'da bayrak törenimiz var. Bize pencerelerinizden, evlerinizden katılır mısınız" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

okul , eğitim , virüs , bayrak , tören

Yorumlar

Erdoğdu’nun babası hakka yürüdü

9 Ocak 2021 Cumartesi 16:27

Erdoğdu’nun babası hakka yürüdü

AK Parti Ormanlı Eski Belde Başkanı Mehmet Erdoğdu’nun babası Hacı Necati Erdoğdu hayatını kaybetti.

AK Parti Ormanlı Eski Belde Başkanı Mehmet Erdoğdu’nun bir süredir hastanede tedavi gören babası Hacı Necati Erdoğdu vefat etti. Merhum Hacı Necati Erdoğdu için Ormanlı Beldesi’nde Koronavirüs tedbirleri kapsamında cenaze töreni düzenlendi. Helallik alınması, cenaze namazının kılınması ve duaların ardından merhum Erdoğdu aile mezarlığına defnedildi.
Merhum Hacı Necati Erdoğdu’nun cenaze törenine AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı İbrahim Sezer, Yerel Yönetimler Başkanı Necati Akdeniz, Mali ve İdari İşler Başkanı Mehmet Yiğitoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Eroğlu ve İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Engin Temel ile Ormanlı Eski Belediye Başkanı Yaşar Sever ve kısıtlı sayıda yakını katıldı.

Ereğli Haber Gazetesi Ailesi olarak Merhum Hacı Necati Erdoğdu’ya Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz.

Yorumlar

Başkan Keleş, gazeteciler gününü kutladı

9 Ocak 2021 Cumartesi 15:56

Başkan Keleş, gazeteciler gününü kutladı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yayınladığı mesajda tarafsızlık, ilkelerine bağlı fedakâr gazetecilerin gününü kutladığını ifade etti.

Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü yayınladığı bir mesajla kutladı. Başkan Keleş mesajında şu sözlere yer verdi; “Demokrasi kültürünün en önemli halkalarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı bağımsız basındır. Basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm basın çalışanlarına sevdikleriyle beraber sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Yorumlar